ورزشی

وحید قلیچ:ساپینتو دعوتم کرد که به تمرین استقلال رفتم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وحید قلیچ هفته گذشته در تمرین استقلال حضور یافت که این موضوع واکنش‌های مختلفی را به دنبال داشت. بسیاری از پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس از این اقدام قلیچ دلخور شدند و از او انتقاد کردند.

دروازه‌بان سابق باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با خبرآنلاین در این خصوص گفت: «اول اینکه من همین طوری به تمرین استقلال نرفتم و خود ساپینتو دعوتم کرده بود.من واقعا به ساپینتو دانش او و شخصیتش اعتقاد دارم. فرد با معرفت که نمونه اش در ایران نیامده بود. او به من گفت از زمانی که به ایران آمدم و دیدم تو من را دنبال می‌کنی من هم تو را دنبال کردم. مترجمش گفت از همان روز اول که از ساپینتو حمایت کردی من برای او ترجمه کردم و شما را می‌شناسد و دنبال می‌کند. ساپینتو کاملا حس من را فهمید و می داند که دوستش دارم. یکی دیگر از افراد شایسته که در استقلال سرپرستی دارد و بسیار با شخصیت است بیژن طاهری است. او همیشه با شخصیت بود.»

قلیچ در پاسخ به سوالی درباره عذرخواهی پس از حضور در تمرین استقلال گفت: «من چیزی که گفتم را نمی توانم دوباره برگردانم. از دل هیچکس من چیزی را در نمی آورم. کاری نکردم که از دل کسی دربیارم. مگر کاری کردم که معذرت خواهی کنم؟ معذرت را کسی می خواهد که کاری کرده. عذرخواهی را یاید علیرضا دبیر بکند نه من که کاری نکردم.»

برای خواندن مشروح این گفتگو اینجا را کلیک کنید.

258 258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا