ورزشی

یک ستاره دیگر از دست استقلال پرید!

امیرحسین حسین‌زاده در فصل منجر به قهرمانی استقلال در لیگ بیست و یکم، جزو مهره‌های کلیدی فرهاد مجیدی بود که درخشش او در نخستین سال بازی برای آبی‌ها موجب شد تا مورد توجه باشگاه شارلروا بلژیک قرار بگیرد و لژیونر شود، اما اکنون تلاش جواد نکونام برای بازگرداندن او بی‌ثمر مانده است.

نکونام به دلیل جدایی قطعی محمد محبی و مهدی قایدی که بخاطر مبالغ بالای درخواستی که توسط باشگاه‌های سانتا کلارا پرتغال و شباب الاهلی امارات اتفاق افتاد، از مدیران باشگاه استقلال درخواست جذب امیرحسین حسین‌زاده را از شارلروا داشت، اما ظاهرا این انتقال هم رقم نمی‌خورد تا یک وینگر دیگر از دست این سرمربی برود.

امیرحسین حسین‌زاده که در فصل اخیر ژوپیر لیگ بلژیک ۲۳ بار به میدان رفت و دو گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد، برای بازگشت به جمع آبی‌ها علاقه‌مند است ولی ظاهرا باشگاه شارلروا برای بازگشت این بازیکن به ایران و صدور رضایت‌نامه‌اش مبلغ ۸۰۰ هزار دلار درخواست کرده و این موضوع را جواد نکونام تایید کرده است.

جواد نکونام با بیان اینکه باشگاه استقلال به او گفته امیرحسین حسین‌زاده گران قیمت است، عنوان کرد: «هر کسی را می‌گوییم، می‌گویند گران است. خب حداقل حسین زاده را بگیرید که بازیکن ایرانی است و برای باشگاه خودمان بوده است. شارلروا ۸۰۰ هزار دلار می‌خواهد چون سه سال دیگر با این تیم قرارداد دارد.»

سرمربی استقلال با بیان اینکه این باشگاه می‌تواند با جذب حسین‌زاده در این فصل و فروش او در سال آینده کسب درآمد کند، ابراز کرد: «باشگاه بلژیکی می‌خواهد از فروش حسین‌زاده به استقلال کسب درآمد کند و به همین دلیل نیاز است تا مدیران باشگاه با طرف بلژیکی مذاکره داشته باشند. من با حسین‌زاده صحبت کردم و می‌دانم عاشق استقلال است و دوست دارد برگردد، اما شرایط فراهم نیست.»

257 251

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا