ورزشی

گل‌محمدی: بخاطر ناهماهنگی اردوی دو هفته ای، 8 روزه شد

یحیی گل‌محمدی در حاشیه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 6 روز پیش تمرینات‌مان را شروع کردیم. امروز ششمین روز تمرین‌مان است، دو جلسه هم کار با وزنه را بازیکنان انجام دادند، فردا هم آخرین تمرین ما در تهران است و بعداز آن به اردوی ترکیه می‌رویم. هشت روز در این کشور هستیم البته باید امروز به ترکیه می‌رفتیم که به خاطر یکسری ناهماهنگی‌ها اردوی دو هفته‌ای ما تبدیل به اردوی هشت روزه شد. تمرینات‌مان به خاطر برخی مشکلات دیر شروع شد. خدا را شکر تمرینات آغاز شده بازیکنان هم یکی یکی اضافه می‌شوند اما برای رسیدن به شکل کلی تیم به زمان بیشتری نیاز داریم. کارمان را با جدیت بیشتری به خصوص در اردوی ترکیه پیگیری می‌کنیم.

ی در مورد اینکه پرسپولیس پیش‌فصل پرحاشیه‌ای را آغاز کرده است، عنوان کرد:‌ یک توضیح کلی باید بدهم که دلیل همه این مسائل از ماجرای بیرانوند تا عدم حضور بازیکنان در تمرین مسائل مالی بود که متأسفانه این مشکلات مالی در باشگاه زیاد بود و هست این ریشه تمام مشکلات ما بود. اگر به موقع پول بازیکنان را پرداخت می‌کردیم اصلاً این اتفاقات پیش نمی‌آمد. در هر صورت تلاش باشگاه زیاد بود تا مشکلات رفع شود و می‌دانیم که باشگاه مشکلات زیادی دارد و پول درآوردن برای باشگاه ما یک مقدار سخت است اما همه در تلاش هستند تا این مشکلات برطرف شود. امیدواریم که روند خوبی داشته باشیم و هرچه سریع‌تر تیم جمع شود. ما 6 بازیکن را از دست دادیم و از جمع ما جدا شدند که باید از زحمات‌شان که در طول فصل کشیدند و برای این باشگاه قهرمانی آوردند تشکر کنم.

سرمربی پرسپولیس افزود: شرایط فوتبال و ذات فوتبال این مشکلات را هم دارد و این جدایی‌ها وجود دارد. امیدوارم هرچه زودتر تیم ما شکل بگیرد و بتوانیم تمرینات بیشتری برای هماهنگی بیشتر داشته باشیم تا بتوانیم شکل تاکتیکی‌مان را خیلی زود به دست بیاوریم و خودمان را برای مسابقات آماده کنیم. یک زمان 10-12 روزه را از دست داده‌ایم و با یک ماه پیش‌فصل باید به سراغ بازی‌های سختی که در پیش داریم، برویم.

گل‌محمدی در مورد اینکه چرا اردوی دو هفته‌ای شما تبدیل به هشت روز شده و مشکلات مالی عاملش بود، گفت: بحث ناهماهنگی در کشور ترکیه بود و به خاطر این ناهماهنگی اردوی‌مان جابه‌جا شد.

وی در مورد اینکه چند نفر از لیست بازیکنان مدنظرش باقی مانده‌اند، اظهار داشت: با گرفتن سرلک 19 بازیکن فهرست ما پر شده است. امسال سال عجیب و غریبی برای بستن تیم است با توجه به اینکه قانون‌های بازیکنان زیر 25 سال را برداشتند. ما سه بازیکن زیر 25 سال داشتیم که به فهرست بزرگسالان‌مان منتقل شدند که کارمان را خیلی سخت کرد و از آن طرف هم لیست 20 نفره تبدیل به 19 بازیکن شد و این کار را برای باشگاه‌ها واقعاً سخت می‌کند، نمی‌دانم واقعاً چجوری بگویم.

سرمربی پرسپولیس گفت: خیلی باشگاه‌ها را دچار مشکلات عجیب و غریب کردند. قوانینی وضع شده که باید با حقوقی‌ها بنشینید و ببینید چیست خیلی از آنها مبهم است و قوانین جدی که وضع شده قابل درک نیست.

257 251

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا