ورزشی

پیشنهاد وسوسه‌کننده برای نیمار رسید!

در بازگشت به تمرینات، نیمار با یک برنامه مشخص به کار خود ادامه می دهد تا دوران نقاهت مصدومیت مچ پا را به پایان برساند اما آینده او در پی اس جی مشخص نیست و لپاریزین گزارش داده است که لیگ برتر درهای خود را به روی او باز می کند.

نیمار در تست های بدنی وپزشکی قبل از تمرینات پیش فصل نتوانست متقاعد کننده باشد و طبق اعلام منابع فرانسوی، مچ پای او همچنان مشکل دارد و شاید دیگر نتواند به روزهای اوج خود برگردد.

با توجه به این شرایط، این سوال وجود دارد که او فصل آینده در کجا بازی خواهد کرد. لوئیس انریکه هنوز مشخص نکرده که روی این بازیکن سابق بارسا حساب خواهد کرد یا خیر.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط لوپاریزین، چلسی علاقه زیادی به جذب ستاره پاری سن ژرمن دارد و با این بازیکن اولین تماس ها را نیز برقرار کرده است. تیم لندنی البته به یک شرط به تیم فرانسوی پیشنهاد خواهد داد و آن هم این است که مطمئن شود نیمار می خواهد پاریس را ترک کند و پاسخش مثبت است.

فعلا ولی نیمار هیچ تصمیمی برای آینده خود نگرفته و منتظر صحبت با انریکه است. او تا هفته قبل اطمینان داشت که فصل بعد در پاریس خواهد ماند ولی در روزهای اخیر چیزی در او تغییر کرده و بی میل نیست تا بازی در لیگ برتر و چلسی را تجربه کند. البته نیمار تا قبل از صحبت با انریکه، پاسخی به پیشنهاد چلسی نخواهد داد.

257 251

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا