ورزشی

پیشنهاد عجیب به بازیکن استقلال؛ به جای طلبت از ما ماشین بگیر!

  • جاباما
پیشنهاد عجیب به بازیکن استقلال؛ به جای طلبت از ما ماشین بگیر!

خبرورزشی نوشت: یکی از بازیکنان استقلال بابت دریافت مطالبات خود با پیشنهاد جالبی مواجه شده است.

چند سال قبل بحث بر سر این بود که برخی فوتبالیست‌های مطرح پرسپولیس به جای مطالبات خود یا قسمتی از آن، اتومبیل خارجی گرفته‌اند و اتفاقاً برای پلاک کردن این ماشین‌ها دچار مشکلات جدی شده‌اند به همین خاطر فوتبالیست‌ها تمایلی به اینکه مطالبات خود را اینگونه دریافت کنند نشان نمی‌دادند ولی حالا برای یکی از بازیکنان استقلال اتفاق دیگری رخ داده است که با همین قضیه ماشین ارتباط دارد.

طبق شنیده‌ها، مهرداد محمدی بازیکن تازه وارد استقلال این روزها پیگیر دریافت مطالبات خود است و بر اساس توافق صورت گرفته میان باشگاه و اسپانسر استقلال، قرار شده این مبلغ توسط حامی مالی آبی پوشان تامین شود اما تاکنون چنین اتفاقی رخ نداده است.

یکی از افراد نزدیک به تیم در این رابطه به خبرورزشی گفت: اسپانسر استقلال به مهرداد دو راهکار پیشنهاد کرده است. روش اول اینکه تا هفته اول مهر ماه صبر کند و پس از آن با مراجعه به بانک پول خود را نقدی دریافت کند و روش دوم هم اینکه زودتر از تاریخ مذکور با آنها توافق کند تا به اندازه این بخش از طلبش، اتومبیل در اختیارش بگذارند! البته این ماشین‌ها همه به صورت قانونی وارد شده‌اند و از بابت پلاک شدن مشکلی ندارند. حالا قرار شده مهرداد محمدی خودش در این رابطه تصمیم بگیرد که ماشین ها را برمی‌دارد یا چند روز بیشتر صبر می‌کند و پول نقد می‌گیرد؟

۲۵۱۲۵۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید. کد خبر 1813932

  • اپلیکیشن خبرآنلاین
  • چرا استقلال در ماجرای جنجالی سپاهان سود نکرد؟

  • به این بازیکن استقلال گفتند چک را برگشت نزند!

  • خطر کسر امتیاز بیخ‌گوش پرسپولیس

  • پاشازاده: هم به خطیر حق می‌دهم، هم نکونام اما…

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا