ورزشی

پیروزی بزرگ تیم مجیدی در دقیقه یکصد!

تیم فوتبال اتحاد کلباء در دیداری از هفته بیست و چهارم ادنوک لیگ امارات، با ارائه یک بازی دیدنی و تماشایی، به لطف گل دقیقه 100 احمد عامر از سد تیم قدرتمند الشارجه گذشت.

کلباء در دقیقه 15 موفق شد به گل نخست بازی دست پیدا کند. ارسال کرنر الکساندر سیکالدائو به روی دروازه در تیر اول به احمد جشک رسید و این بازیکن نیز با چرخش سری دیدنی و ضربه‌ای تماشایی، توپ را به تور دروازه الشارجه چسباند.

کلباء دقایقی بعد موفق شد به گل دوم نیز دست یابد. روی ارسال کرنر از سمت چپ، فیلیپ کیس در دهانه دروازه روی توپ اثر گذاشت اما به دلیل برخورد توپ به دست این بازیکن، داور گل را مردود اعلام کرد.
این اتفاق به طرز عجیبی در دقیقه سوم نیمه دوم نیز تکرار شد. ارسال عبدالله دیابی در دهانه دروازه به احمد جشک رسید و این بازیکن توانست پس از کنترل توپ، آن را وارد دروازه الشارجه کند اما پس از بازبینی صحنه توسط VAR، داور به دلیل خطای هند جشک هنگام کنترل توپ، این گل کلباء را نیز مردود اعلام کرد.
گل‌های مردود این دیدار در دقیقه 55 به عدد سه رسید. جایی که الشارجه روی یک حرکت تیمی از سمت چپ و ارسال حمد فهد به دهانه دروازه، توسط پاکو آلکاسر به گل رسید ولی به دلیل اینکه فهد در شرایط آفساید قرار داشت، این گل نیز رد شد.

الشارجه در دقیقه 79 بزرگ‌ترین فرصت خود برای گلزنی را از دست داد. پس از اینکه زکریا محمد به روی کایو مرتکب خطای پنالتی شد، پیانیچ پشت این توپ ایستاد اما عیسی هوتی سنگربان کلباء با واکنشی دیدنی ضربه ستاره الشارجه را مهار کرد و مانع از گلزنی حریف شد.

میزبان سرانجام موفق شد در دقیقه 90+3 به گل تساوی دست پیدا کند. ارسال دیدنی کایو به پشت مدافعین کلباء، نصیب پاکو آلکاسر شد و این بازیکن نیز با یک پاس دقیق، توپ را برابر سالم سلطان، مدافع پیش تاخته الشارجه قرار داد و این بازیکن نیز با یک شوت دیدنی، توپ را به طاق دروازه کلباء چسباند.
اما این پایان کار نبود چرا که کلباء توانست در ثانیه‌های پایانی به گل پیروزی دست یابد. در حالی که داور مسابقه 7 دقیقه زمان تلف شده اعلام کرده بود، اما عبدالعزیز الحمد در دقیقه 100 و روی یک ضد حمله از سمت چپ به حرکت درآمد که ارسال دیدنی این بازیکن با ضربه سر احمد عامر همراه شد و ستاره تعویضی فرهاد مجیدی توانست گل پیروزی بخش کلباء را در ثانیه‌های پایانی به ثمر برساند.

با این پیروزی، اتحاد کلباء 32 امتیازی شد و در رده هشتم باقی ماند. الشارجه نیز که امیدوار بود با پیروزی در این مسابقه به رتبه سوم برسد، در جایگاه پنجم باقی ماند.

بیشتر بخوانید:

  • عکس | استوری تلخ یحیی گل‌محمدی پیش از دربی

  • شغل جالب و لاکچری همسر آینده مهدی طارمی

  • موریانه‌ها شکیرا را آواره کردند

  • عکس | گرد پیری روی صورت مهدوی‌کیا؛تصویر خاص از مربی آکادمی کیا

۲۵۱۲۵۴

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا