ورزشی

پشت پرده عدم تمایل محبی برای ماندن در استقلال

انتقال محمد محبی از تیم سانتاکلارا به تیم روستوف قطعی است و به همین دلیل روس ها ۸۵۰ هزار یورو هزینه کرده اند. نکته جالب و مهم این است که باشگاه استقلال هم سخت به دنبال به خدمت گیری محمد محبی بود و اگر این بازیکن تمایل به ادامه حضور در استقلال داشت، باشگاه سانتاکلارا باید در تصمیم خود تجدید نظر می کرد. اما در نهایت محبی از تصمیم باشگاهش دفاع کرد و راهی روسیه شد.

بی میلی محمد محبی برای عقد قرارداد جدید با استقلال دلیل دارد. یک اینکه باشگاه استقلال بیش از نیمی از دستمزد معوقه ی محمد محبی را پرداخت نکرده است و باشگاه شرط پرداخت دستمزد معوقه وی را حضور دوباره در تمرینات دانست اما بازیکن بوشهری خطاب به باشگاه استقلال اعلام کرد، درصورت تسویه حساب بار دیگر دیگر در اردوی تیم آبی حاضر خواهد شد.

البته باید به این نکته مهم هم اشاره کرد که باشگاه سانتاکلارا به مذاکرات باشگاه استقلال پیرامون محمد محبی جواب نداد و زمانی که مدیر برنامه های این بازیکن به عنوان نماینده باشگاه استقلال راهی باشگاه سانتاکلارا شد این را پاسخ شنید که باشگاه پرتغالی علاقه مند به ادامه همکاری با استقلال در مورد محبی نیست.

باشگاه استقلال فصل گذشته باید برای محمد محبی ۲۴۰ هزار یورو پرداخت می کرد که ۱۱۰ هزار یورو به حساب پرتغالی ها نشست و پرتغالی ها مدعی شدند، استقلال برای ۱۳۰ هزار یورو باقی مانده، رسید جعلی به آنها داده است!

258 258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا