ورزشی

پشت پرده جدایی منتظر محمد از استقلال؛ چرا نکونام او را نخواست؟

  • رونیکس
پشت پرده جدایی منتظر محمد از استقلال؛ چرا نکونام او را نخواست؟

خبرورزشی نوشت: با توافق میان باشگاه استقلال و منتظر محمد این بازیکن عراقی به عنوان بازیکن قرضی راهی تیم مس شد. پیش از این انتقال باشگاه استقلال تاکید کرد، یک فصل دیگر قرارداد بازیکن تیم ملی امید عراق را تمدید کرده است!

منتظر محمد در حالی به عنوان بازیکن قرضی از تیم استقلال راهی تیم مس رفسنجان شد که ابتدا در تمرین استقلال حاضر شد و با شناختی که از جواد نکونام داریم، به طور حتم با نظر مساعد این مربی به خدمت گرفته شد. سوال اینجاست چرا در چنین شرایطی جواد نکونام رای به خروج منتظر محمد از اردوی تیم استقلال و حضور قرضی در تیم مس رفسنجان داد؟

ابتدا گفته شد، باشگاه استقلال برای خالی کردن جای حضور منتظر محمد در حال تسویه حساب با سینا سعیدی فر است اما بعد از اینکه سهمیه زیر ۲۳ سال تیم ها یک بازیکن اضافه شد، برای اضافه کردن نام منتظر محمد به لیست نیاز به انجام این کار هم نبود.

زمانی که باشگاه استقلال خرید خارجی ها را متوقف کرد و به بهانه خرید منتظر محمد خطاب به سرمربی تیم گفت برای تیم بازیکن خارجی خریده است! جواد نکونام رای به خروج این بازیکن از اردوی تیم داد تا باشگاه را متوجه کند منتظر محمد، خریدی برای آینده استقلال است و او اکنون یک بازیکن خارجی می خواهد که گره ای از کار تیمش باز کند. سرمربی استقلال قصد داشت با منتظر محمد سه بازیکن جذب شده دررده سنی تیم امید را در اختیار باشگاه قرار دهد تا آنها هم راهی تیم های جدید شوند که با صحبت های صورت گرفته، نکونام از تصمیمش منصرف شد.

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید. کد خبر 1801943

  • اپلیکیشن خبرآنلاین
  • مبلغ انتقال مهاجم سنگالی به پرسپولیس مشخص شد

  • تکرار ماجرای سرلک برای یک استقلالی و یک سپاهانی!

  • پیام جدید هافبک عراقی استقلال بعد از جدایی

  • افشاگری میثاقی: قرارداد ۳ سپاهانی، ۸۰ میلیارد!

  • همه سرکارند؛ کیلیان در پاریس می ماند!

  • قرارداد بازیکن عراقی با استقلال تمدید شد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا