ورزشی

پرویز برومند: استقلال باید مخفیانه بیرانوند را جذب می‌کرد؛ بعید است او آبی‌پوش شود!

پیرامون اتفاقات جنجالی فصل نقل و انتقالات و به ویژه موضوع حضور بیرانوند در استقلال با پرویز برومند گفتگویی را انجام دادیم.

پرویز برومند سنگربان اسبق استقلال درباره ماجرای جنجالی علیرضا بیرانوند گفت: به نظرم با این اتفاقات برود خارج بهتر است. هواداران دو تیم منتظر اتفاقی بزرگ هستند. استقلالی ها خوشحال هستند که می آید و پرسپولیسی ها نگران رفتن او هستند و به همین دلیل شاید جایی برود که آرامش بیشتری به او بدهد بهتر باشد.

وی افزود: من این بازی را بد می دانم. اگر قرار بود این اتفاق رخ دهد و بیرانوند استقلالی شود باید در خفا انجام می شد که این همه جار و جنجال به دنبال نداشته باشد.

برومند گفت: برای گلر این فشارها سخت است. وقتی این اتفاق می افتد شما باید منتظر مسایل دیگری باشید. یک گلر اگر از پرسپولیس برود استقلال و اگر در تیم جدید اشتباهی کند به شدت می رود زیر ذره بین و فشار . مهدی هاشمی نسب را به چشم دیدم که آمد استقلال و چه شد. هنوز هم مهدی به لحاظ روحی سرجای اولش برنگشته است.

وی افزود: می گویند چرا بیرانوند قراردادش را فسخ کرده است؟ او حقش بوده و حرفه ای عمل کرده است. حالا تصمیم گرفته تیمش را عوض کند و این هم حق طبیعی اوست منتهی ما ایرانی ها خیلی احساسی هستیم. ولی من حدس می زنم این اتفاق نمی افتد و او به استقلال نمی آید.

گلر اسبق استقلال درباره آینده جواد نکونام به «اطلاعات آنلاین» گفت: من برای او آرزوی موفقیت دارم اما خیلی سخت است. الان سپاهان و تراکتور و گل گهر و … دارن بدون دردسر نقل و انتقالات را پشت سر می گذارند اما کار برای استقلال است.من فکر می کنم در پایان نیم فصل اول لیگ بعدی، قهرمان مشخص می شود و الان هم تیم های فعال در نقل و انتقالات مدعیان اصلی قهرمانی هستند.

وی درباره حسین حسینی گفت: من چون او را باخودم مقایسه می کنم، می گویم نباید از استقلال بروم. یک زمانی اتفاقاتی می افتد که جای ماندن ندارد. او کم کسی برای استقلال نبوده است. یک زمانی من مصدوم شدم و احتیاج پیدا کردم بمانم ولی استقلال رفت گلر خارجی آورد و دلم شکست. حسینی یکی از ارکان قهرمانی استقلال در زمان فرهاد مجیدی بود و نباید برود.

برومند درانتها در پاسخ به این سوال که آیا وی نیز در زمان حضورش در استقلال از پرسپولیس پیشنهادی داشت گفت: مهدی (هاشمی نسب) که آمد این طرف آنها تلاش کردند که من بروم پرسپولیس. فقط در همین حد می توانم بگویم.

258 258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا