ورزشی

پرده‌برداری از اقدام پیشکسوت پرسپولیس در دربی

در جریان دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال که با برتری یک بر صفر شاگردان یحیی گل‌محمدی به اتمام رسید، اقدام یک توپ‌جمع‌کن برای قرار دادن توپ در نقطه کرنر به سود استقلال سبب ضبط آیدی‌کارت و اخراج او از کنار زمین توسط سهیل مهدی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ شد.

عباس تیموری، دبیر هیئت فوتبال تهران و نماینده این هیئت در دربی ۱۰۰ اظهار کرد: ابتدا باید بگویم این‌که عنوان شده این فرد با اعتراض افشین پیروانی از کنار زمین اخراج شد، درست نیست. شاهد بودم در آن لحظه یک توپ‌جمع‌کن دیگر توپ را به زمین فرستاد و فرد متخلف نیز توپ را روی نقطه کرنر قرار داد. پیروانی نیز به آن‌ها اعتراض کرد زیرا با این حرکت‌شان سبب از جریان افتادن بازی می‌شدند.

وی افزود: در قوانین ذکر شده توپ‌جمع‌کن‌ها که از عوامل برگزاری بازی هستند باید زیر ۱۵ سال داشته باشند. این فرد نیز توپ‌جمع کن نبود و از عوامل برانکارد بود اما بدون هیچ‌گونه هماهنگی، ناگهان توپ را روی نقطه کرنر قرار داد. درحالی که به هیچ وجه نباید چنین کاری انجام می‌داد و وقتی به عنوان یک عامل برانکارد در کنار زمین قرار دارد، نباید به عنوان یک توپ‌جمع‌کن عمل کرده و توپ را روی نقطه کرنر قرار بدهد.

دبیر هیئت فوتبال تهران اضافه کرد: اقدام سهیل مهدی نیز برای اخراج این فرد متخلف از کنار زمین، مطابق قانون بود و نباید از او به خاطر اجرای قانون گلایه کرد.

بیشتر بخوانید:

  • عکس | واکنش جورجینا به خبر جدایی از رونالدو

  • عکس | سعید معروف جادوگر است!

  • واکنش علی اکبری به اتهام درگیری با سلاح سرد

۲۵۱۲۵۴

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا