ورزشی

وینگر مصری زیر توافق با استقلال زد!

  • جاباما
وینگر مصری زیر توافق با استقلال زد!

ایرنا نوشت: بازیکن مصری مدنظر باشگاه استقلال همچنان توافقنامه سه‌جانبه‌ بین او، آبی‌ها و باشگاه قبرسی را تایید نکرده است و حضورش در ایران در هاله‌ای از ابهام قرار دارد؛ هر چند حتی در صورت منتفی شدن این انتقال، استقلال هیچ‌گونه غرامتی پرداخت نخواهد کرد.

ماجرای جذب دومین بازیکن خارجی استقلال با چالش بزرگی روبه‌رو شده است؛ چالشی که شاید باعث شود گزینه استقلال تغییر پیدا کند!

جواد نکونام، سرمربی استقلال در نشست مطبوعاتی پیش از بازی این تیم با استقلال خوزستان درباره جذب دو بازیکن خارجی صحبت و به طور رسمی اعلام کرد که برای تقویت تیمش به دو بازیکن خارجی نیاز دارد و جذب یک بازیکن او را راضی نمی‌کند!

باشگاه استقلال در آخرین روز نقل و انتقالات موفق شد با گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی به توافق رسیده و قرارداد همکاری امضا کند.

عمر وردا دیگر گزینه خارجی است که نکونام خواهان جذب او بود. ماجرای این بازیکن مصری با استقلال از هفته‌ها قبل استارت خورده اما به شکل عجیبی پیچیده شده است.

وردا که از لحاظ ظاهری با محمد صلاح، ستاره تیم فوتبال لیورپول و فراعنه شباهت‌هایی دارد، در حالی که با نماینده آبی‌پوشان در حال مذاکره بود، سر از تیم راجا کازابلانکا مراکش درآورد اما ۱۲ روز پس از عقد قرارداد با این باشگاه مراکشی به دلیل بیماری و شرایط روحی، قراردادش را فسخ کرد و به قبرس رفت تا با دوکسا قرارداد امضا کند اما گرفتار در حاشیه‌ای بزرگ، از فرودگاه دیپورت شود و به دلیل مشکلات مربوط به مدارک و ابهام در صحت برخی مدارک شناسایی و هویتی، اجازه ورود به قبرس را پیدا نکرد و در نهایت راهی اسکندریه مصر شد و به زادگاهش بازگشت.

باشگاه استقلال پس از عدم حضور این بازیکن در قبرس مذاکرات جدیدی را شروع کرد اما با توجه به اینکه قرارداد وردا با دوکسا فسخ نشده است، این باشگاه مصری در انتقال وی نقش عمده‌ای ایفا خواهد کرد.

آبی‌پوشان با دوکسا وارد مذاکره و در نهایت تفاهمی حاصل می‌شود که براساس آن توافقنامه سه‌جانبه‌ای میان طرفین به امضا برسد تا وردا در لیگ بیست‌وسوم پیراهن آبی‌ را بر تن کند.

باشگاه دوکسا توافقنامه سه صفحه‌ای را تنظیم و برای باشگاه استقلال ایمیل کرد. باشگاه استقلال نیز همچون باشگاه مصری قراردادی که امضای مدیرعامل و مُهر باشگاه ذیل آن به چشم می‌خورد را برای وردا فرستاد تا او آن را امضا کند.

اما با گذشت چند روز از ارسال این ایمیل، عمر وردا هنوز توافقنامه را امضا نکرده است. این بازیکن که یکی از جنجالی‌ترین بازیکنان فوتبال مصر محسوب و به اتهام مشکلات اخلاقی از تیم ملی فوتبال مصر نیز کنار گذاشته شده، برای حضور در ایران و پوشیدن پیراهن استقلال مردد است!

تردید وردا بی‌ارتباط با خصوصیات اخلاقی این بازیکن نیست و او به خوبی می‌داند که در صورت تمایل به عقد قرارداد با استقلال و زندگی در ایران، باید طبق چهارچوب و مقررات رفتار کند.

به نظر می‌رسد اگر وردا ظرف ۲۴ ساعت آینده پای توافقنامه با استقلال را امضا نکند پرونده جذب وی بسته خواهد شد و نکونام گزینه دیگری را معرفی خواهد کرد.

البته ذکر این نکته ضروری است که با توجه به اینکه وردا توافقنامه سه جانبه را امضا نکرده است، حتی در صورت آبی‌پوش نشدن این بازیکن، باشگاه استقلال هیچ گونه غرامتی را پرداخت نخواهد کرد.

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید. کد خبر 1809412

  • اپلیکیشن خبرآنلاین
  • ماجرای مبهم وینگر خارجی استقلال؛ بازگشت تورس به گزینه‌ها!

  • استقلال به دنبال مهدی قایدی ورژن خارجی!

  • مانع بزرگ مقابل ثبت خریدهای جدید استقلال

  • پیام مهم نکونام؛ اگر این بازیکن را نخرید هیچ بازیکن خارجی را سر تمرین راه نمی‌دهم!

  • خریدهای خارجی استقلال منتفی شدند!

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا