ورزشی

وزیر ورزش کمک ۱۵۰ میلیاردی به پرسپولیس را تکذیب کرد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه شهریاری رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، سرپرست صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان است، شایعه شده است که ۱۵۰ میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس از این صندوق کمک شده است، اظهار داشت: اصلا چنین رقمی در صندوق حمایت نبوده و نیست و من شدیدا این خبر را تکذیب می‌کنم.

وی افزود: به چه علت باید چنین پولی کمک شود. آقای شهریاری برای کمک به ما آمد و سرپرست این صندوق شد و قبلا در مجموعه باشگاه و شرکت‌های سایپا بودند و در حال حاضر هم دیگر در سایپا نیستند. اصلا صندوق چنین پولی ندارد و اگر من مطلع شوم، اولین نفر خواهم بود که مقابله خواهم کرد.

وزیر ورزش درباره اردوی برخی تیم‌های لیگ برتری فوتبال در خارج از کشور عنوان کرد: تصمیمات فنی فدراسیون ها برای ما مهم است. در کشور ما امکانات خوبی است و کمپ های خوبی هم سطح دریا و غیره وجود دارد.. کادرفنی هر تیمی دلیلی دارند اردو برگزار کنند و این موضوعات را در شورای برون مرزی مطرح می‌کنند و معاون ورزش قهرمانی آقای پولادگر رئیس این شورا است که من به ایشان تفویض کرده ام. در این شورا، افراد می آیند، توضیح می دهند و دلیل می آورند. در نهایت این شورا به من گزارش می دهند و بنده موافقت می‌کنم تا اجرایی شود. البته خیلی از مواقع هم مخالف می شود.

۲۵۸۲۵۸

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا