ورزشی

واکنش وزیر ورزش به احتمال ریزش ورزشگاه آزادی

سیدحمید سجادی در حاشیه جلسه هیأت دولت درخصوص وضعیت امنیت استادیوم آزادی اظهار داشت: در گذشته احتمال ریزش سکوها داده شده بود که با توجه به آخرین آزمایش‌های سنگین استاندارد که توسط یکی از شرکت‌های معتبر وزارت راه و شهرسازی انجام شد، احتمال حتی یک میلیمتر جابجایی هم داده نشد و بنای این استادیوم از استحکام بسیار بالایی برخوردار است.

وی در ادامه افزود: در سطح شیب‌دار ورزشگاه سکوها دارای میلگرد است که میلگردها به مرور زمان دچار زنگ زدگی و پوسیدگی شده بودند ولی سازه و سطح شیب‌دار کاملا سالم و دارای استحکام است و جهت تکمیل امنیت پله‌های سطح شیب‌دار درحال تعویض هستند.

همچنین وزیر ورزش و جوانان با اشاره به پرداخت وام به 83 درصد از متقاضیان دریافت وام اظهار داشت: براساس آمارهای ارائه شده از سوی معاونت امور جوانان طی مکاتبات انجام شده با بانک مرکزی، در سال 1401 به بیش از 895 هزار نفر مبلغ بیش از یکصد و 23 هزار میلیارد تومان وام پرداخت شده است.

در ادامه سجادی درخصوص پرداخت وام ازدواج در استان‌ها گفت: استان‌های تهران، اصفهان، مرکزی و یزد با پرداخت وام به 95 درصد متقاضیان جز استان‌های با عملکرد خوب و فعال هستند و استان خراسان شمالی و کهگیلویه و بویراحمد با پرداخت وام زیر 75 درصد به متقاضیان در گروه استان‌های با عملکرد ضعیف قرار گرفتند.

258 258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا