ورزشی

هایجک بزرگ پرسپولیس از استقلال!

یکی از بازیکنان جوانی که در فصل بیست و دوم لیگ برتر درخشید، محمدرضا خالدآبادی، گلر ۲۱ ساله هوادار بود. او زیر نظر داوود فنایی به دروازه‌بان اول هواداری‌ها تبدیل شد و پس از پایان فصل نیز با درخشش در تیم امید خواهان زیادی پیدا کرد.

طی روزهای اخیر گفته می‌شد خالدآبادی به استقلال بسیار نزدیک شده و حتی علی امیری پیش از استعفا بر سر جزئیات رقم این انتقال هم با هوادار به توافق رسیده بود اما حالا خبرهای دیگری در این خصوص به گوش می‌رسد.

پرسپولیس پس از جدایی احمد گوهری به یک گلر دیگر نیاز مبرمی دارد و با توجه به شرایط لیست در تلاش است دروازه‌بانی جذب کند که لیست بزرگسالان را پر نکند. این اتفاق سبب شده یحیی گل‌محمدی، پیروانی و مدیران پرسپولیس، شدیدا دنبال جذب خالد باشند.

نامه نگاری پرسپولیس با هوادار انجام شده و طی امروز یا فردا نشست نهایی صورت می‌گیرد و احتمالا این انتقال طی ساعات آینده قطعی خواهد شد.

جالب اینکه خالدآبادی پیشتر در جوانان پرسپولیس حضور داشته و گفته می‌شود ظاهرا تعلق خاطر بیشتری به سرخ‌ها دارد و تمایل او برای پرسپولیسی شدن دوباره بیشتر از پیوستن به استقلال است.

باشگاه هوادار هم البته در نقل و انتقالات علیرضا حقیقی گلر سابق تیم ملی و البته آرشا شکوری دروازه‌بان ۱۷ساله تیم ملی نوجوانان را به جمع خود اضافه کرده و مشکلی از بابت جدایی خالدآبادی ندارد.

258 258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا