ورزشی

نکونام: قنبرزاده حق ندارد درباره استقلال حرف بزند/ از نقل‌وانتقالات به هیچ وجه راضی نیستم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ منصور قنبرزاده نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال گفته بود «نکونام حق اظهارنظر درباره سقف بودجه را ندارد»، آن هم در حالی که سرمربی استقلال می‌گوید اصلاً اظهارنظری در این باره نداشته و واکنشش به شایعه سقف قرارداد 15 میلیاردی در این تیم بوده است.

نکونام بعد از تمرین صبح استقلال در مواجه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در این باره گفت: همیشه دوست دارم کارم را در آرامش جلو ببرم ولی بعضی دوستان نمی‌خواهند استقلال آرامش داشته باشد. بنده به تازگی از شایعه سقف قرارداد 15 میلیاردی بازیکنان استقلال انتقاد کردم و گفتم این نوع اخبار برای ضربه زدن به ماست ولی نمی‌دانم چرا یک مسئول فدراسیون باید درباره مسائل داخلی استقلال اظهارنظر کند؟ روز اول گفتم اینجا هستم که حق هوادار را بگیرم. الان هم فکر می‌کنم آقایان می‌خواهند به هوادار و باشگاه استقلال ظلم کنند. مربیان رقیب ما گفتند این طرح غیرکارشناسی است آقایان جرأت نکردند جواب بدهند ولی تا ما یک جمله آن هم درباره مسائل داخلی تیم‌مان گفتیم ببینید چطور صحبت می‌کنند. آقای قنبرزاده! با احترام، شما حق نداری درباره استقلال حرف بزنی. چطور می‌شود حرف‌های من را نخوانید و بعد علیه استقلال و من حرف بزنید؟ اتفاقاً شما هستید که حق ندارید درباره فوتبال حرف بزنید، من و امثال من که سال‌ها خاک این فوتبال را خورده‌ایم باید درباره‌ فوتبال صحبت کنیم.

سرمربی استقلال اضافه کرد: آقای تاج از مدیران دلسوز هستند و قطعاً قصدشان کمک به فوتبال است ولی بعضی دوستان دیگر رنگی بودن‌شان در فدراسیون ثابت شده. از آقای تاج می‌خواهیم جلوی این مسائل بایستد. فردا قنبرزاده و قنبرزاده‌ها هستند که باید جواب هوادار استقلال را بدهند؟! خیر؛ جواد نکونام است. اگر بخواهند رنگی عمل کنند قطعاً استقلال ساکت نمی‌نشیند. روز اول گفتم حالا هم می‌گویم؛ از حق خودم می‌گذرم ولی از حق استقلال و طرفدارانش نه. هواداران عزیز استقلال! همین موضوعات کوچک به تیم ضربه می‌زند. واقعاً چرا آقایان در مورد دیگر دوستان جوابیه نمی‌دهند؟!

نکونام درباره روند نقل و انتقالات استقلال اظهار داشت: ببینید بعضی باشگاه‌ها چه پول‌هایی به بازیکنان می‌دهند و چه ریخت و پاش‌هایی می‌کنند. هوادار ما هم توقع دارد. اینجا استقلال است، ما هم باید بازیکن بزرگ و با کیفیت بگیریم. از این وضعیت نقل و انتقالات به هیچ وجه راضی نیستم. باید به استقلال کمک شود. دوست دارم با هوادار صادق باشم چون مرا خواست و آمدم، حالا که هستم تا آخرین لحظه از باشگاه بزرگ استقلال دفاع می‌کنم. نمی‌توانم به آنها دروغ بگویم. فعلاً از رقبا عقب هستیم. از همین اول همه چیز علیه استقلال و هوادارانش است.

251251

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا