ورزشی

نخستین واکنش علیرضا دبیر به نماز خواندن در جلسه با وزیر ورزش

نخستین جلسه وزیر ورزش در سال ۱۴۰۲ با روسای فدراسیون‌های ورزشی چهارشنبه هفته گذشته (۱۶ فروردین) برگزار شد. بعد از این جلسه فیلمی از علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در فضای مجازی دست به دست شد که او را در حال نماز خواندن در وسط جلسه نشان می‌داد که و این اتفاق واکنش‌های مختلفی را در پی داشت.

دبیر در این خصوص اظهار داشت:« اول اینکه خداراشکر ما کار غیرشرعی نکردیم و کتک خوردیم. ۲ روز قبل مصاحبه‌ای داشتم و از خجالت ضد انقلاب درآمدم و به طور حتم می‌دانم امروز بعد از توضیحاتم درباره ماجرای نمازخواندن من آنها حواشی دیگری درست می کنند. خوشخبتانه من به خاطر نماز کتک خوردم و نه کار غیرشرعی.»
رئیس فدراسیون کشتی درباره حواشی دیدار روسای فدراسیون‌ها با وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: من دیر به جلسه رسیدم و در ردیف آخر جلسه نشستم که سجاد انوشیروانی رئیس وزنه‌برداری بعد از گرفتن حکم ریاست فدراسیون، کنارم نشست. نماز که شد من و رضا حیدری رئیس فدراسیون کونگ‌فو رفتیم نمازمان را خواندیم و برگشتیم. بعد از آن وزیر ورزش تا ۲۰ دقیقه بعد از اذان هم صحبت کرد.

او ادامه داد: «آن نمازی که خواندم مستحبی بود و من باید در آن زمان نماز را می‌خواندم. واقعا کسی ندید که من نماز می‌خوانم و حتی کسانی که در کنار من نشسته بودند هم متوجه نماز خواندن من نشدند.»

دبیر تصریح کرد:« آن آقایی که فیلمبرداری کرد پیش من آمد و فیلم را نشانم داد. به او گفتم راضی نیستم که فیلم گرفته‌ای. اما او گفت که این فیلم خیلی خوب است و آن را منتشر هم کرده‌ است. با شنیدن این جمله شوکه شدم و به آن فرد گفتم که من بابت انتشار فیلم نماز خواندنم راضی نیستم و باعث شدی کتک بخورم.»

رئیس فدراسیون کشتی درباره تبعات این اتفاق گفت: «پس از انتشار فیلم چند خبرنگار با من تماس گرفتند و گفتند ریا کرده‌ام. به آنها گفتم شما نیت‌خوان هستید؟ دو سه نفر دیگر هم به من گفتند که کار خوبی انجام داده‌ام. من فقط یک چیزی بگویم. همیشه به خدا گفتم من را پاک ببر. آنهایی که من را قضاوت کردند اگر درست گفتند غیبت کرده‌اند و اگر اشتباه گفتند به من تهمت زدند.در هر صورت آنها گناه کردند و بار گناهان من را کم کرده‌اند. مردم مراقب باشند و زود قضاوت نکنند.»

بیشتر بخوانید:

  • چرا به مادر ۸۳ ساله من توهین می‌کنند؟

  • ببینید | حمله عجیب علیرضا حقیقی به عادل فردوسی‌پور

  • عکس | وقتی رونالدو کیش و مات شد!

۲۵۱۲۵۴

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا