سیاسی

مداح معروف: یقه بی‌حجاب‌ها، نه؛ یقه «کم کارها» در تبیین حجاب را می‌گیریم

مهدی سلحشور مداح اهل بیت (ع) در مراسم مناجات‌خوانی هیأت فاطمیون قم اظهار داشت: ما خیلی نگرانیم، خیلی غصه داریم که یک عده‌ای از دخترها و پسرها بخاطر کم‌کاری ما، در جمع ما و در خیمه امیرالمؤمنین علیه‌السلام نیستند.

در قیامت یقه آن افرادی را می‌گیریم که کم‌کاری کردند

وی افزود: خدا رحمت کند جواد محمدی را که همیشه می‌گفت من یقه بی‌حجاب‌ها و کسانی را که حرمت نگه نمی‌دارند، می‌گیرم. امروز من می‌گویم به امیرالمؤمنین قسم در قیامت حتماً یقه کسانی را که نیامدن از فلسفه و ضرورت حجاب و حیا به این جوانان بگویند، خواهیم گرفت. بسیاری‌ از این جوانان نمی‌دانند. بگذریم از دشمنی که کمر به آسیب زدن به این نظام بسته با او باید برخورد محکم و قانونی کرد اما اگر قیامت بنا باشد یقه کسی را بگیریم، یقه آن افرادی را می‌گیریم که کم‌کاری کردند.

سلحشور ادامه داد: یقه کسانی را می‌گیریم که ۴۰ سال از ضرورت حجاب و حیا نگفتند و برعکس پول این مملکت را در حلقوم افرادی ریختند که در ضدیت با حجاب همه توانشان را گذاشتند، در بی حیا کردن و بی غیرت کردن مردم توان خود را گذاشتند. ما یقه آن مسئول را خواهیم گرفت.

این مداح اهل بیت (ع) افزود: از نبودن یک عده‌ای غصه در دلتان بیاید که باید الان میان ما در این مجالس بودند و نیستند. آن‌هایی که یک کلمه می‌شنوند یا راهیان نور می‌آیند، زیر و رو می‌شوند.

وی گفت: خدا شاهده کسی را می‌شناختم که می‌گفت هر خلافی را تصور کنی من انجام دادم اما با یک نوار روضه زیر و رو شد حتی هیأت هم نیامده بود. از لحظه شنیدن آن نوار تا زمانی که آمد به جبهه و امام رضا قول بردن به او داده بود، سه ماه نکشید. خیلی‌ها پاک هستند. البته ماهم به اندازه خودمان کار نکردیم. همه تقصیر را نباید گردن دیگران بیندازیم.

بیشتر بخوانید:

  • شیخ‌حسین انصاریان: با «نمایندگان بی‌حجاب‌ها» صحبت کنید، «خواسته‌های‌شان» را بشنوید / با «روزی» مرتکبان منکر نباید «درگیر» شد

  • فلاحت پیشه: چگونه قانونی که وجود ندارد اجرا می‌کنند/ بیش از حجاب بحث مسموم سازی دانش‌آموزان مهم است

  • برهانی، حقوق‌دان: ارائه نکردن خدمات عمومی به زنان، «کاملا غیرقانونی» است

  • طعنه عبدی به طرح‌های مقابله با بی‌حجابی / دیده‌اید به مجرمی، «خدمات دولتی» ندهند؟

  • «ارائه خدمت» دستگاه‌ها به کاشفان حجاب، «ممنوع» / وزارت کشور، «دستورالعمل ۱۷ بندی» داد

۲۱۲۲۰

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا