ورزشی

مجادله گل‌محمدی با درویش در جلسه هیات مدیره

جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، صبح امروز (دوشنبه) بعد از فسخ قرارداد بیرانوند در ساختمان صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان برگزار شد و در پایان این جلسه رضا درویش با پنهان شدن در خودرو جلسه را ترک کرد تا پاسخگوی سوالات خبرگاران نباشد.

یحیی گل‌محمدی هم پس از خروج از جلسه تنها به یک جمله اکتفا کرد و گفت که «جلسه خوبی نبود.»

حالا یک منبع مطلع در این جلسه جزییاتی در اختیار ایسنا قرار داده که نشان می‌دهد اختلاف زیادی میان گل‌محمدی و درویش شکل گرفته است.

در این جلسه ابتدا رضا درویش از اعضای هیات مدیره خواست که نظراتشان را درباره مشکلات موجود بیان کنند چرا که او اعتقاد داشت به دلیل اینکه عضو هیات مدیره نیست، حق اظهارنظر ندارد.

بعد از صحبت‌های درویش، اعضای هیات مدیره انتقادات خود را نسبت به شرایط موجود تیم مطرح کردند و در نهایت از درویش خواستند به عنوان مدیرعامل راهکار خود را برای خروج از مشکلات ارائه دهد.

در عین حال درویش بلافاصله اعلام کرد که تمرینات تیم از فردا باید آغاز شود و هر بازیکنی در تمرین حضور نداشته باشد از سوی باشگاه جریمه می‌شود. این صحبت‌های درویش با واکنش گل‌محمدی روبرو شد؛ سرمربی پرسپولیس خطاب به درویش گفت «شما با این کارتان مرا مقابل بازیکنان قرار می‌دهید.»

درویش در پاسخ به گل‌محمدی گفت: «شما هم با شروع نکردن تمرینات مرا مقابل هواداران قرار می‌دهید.»

در ادامه این جلسه یحیی گل‌محمدی انتقاداتی را نسبت به تمدید نشدن قراردادها مطرح کرد که درویش پاسخ داد: «با کدام بازیکن تمدید کنم؟ یکی از آن‌ها برای تفریح به فرانسه سفر کرده و دیگری هم در مسافرت است. برای گولسیانی هم ایمیل فرستاده‌ایم و منتظریم قراردادش را امضا کند و به ایران بیاید.»

بحث و جدال رضا درویش و گل‌محمدی در جلسه هیات مدیره این باشگاه نشان می‌دهد که شرایط این روزهای پرسپولیس نابه‌سامان‌تر از همیشه است و با ادامه این روند قطعا با مشکلات زیادی روبرو خواهند شد.

258 258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا