ورزشی

قول طارمی به هواداران پورتو

در هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ پرتغال تیم پورتو توانست با دو گل، پاکوس فریرا را شکست دهد و خود را به یک امتیازی بنفیکای صدرنشینی برساند که در هفته‌های اخیر ضعیف ظاهر شده است.

مهدی طارمی در دقیقه ۶۶ از روی نقطه پنالتی تیمش را پیش انداخت و در ادامه تونی مارتینز گل دوم را برای پورتو به ثمر رساند. طارمی در دقیقه ۷۷ جای خود را به دنی لودر داد و زمین بازی را ترک کرد.

بازیکن ایرانی بعد از بازی به اسپورت تی وی گفت: از ابتدای بازی تلاش خوبی انجام دادیم و از عملکردمان بسیار راضی هستیم. فکر می کنم کلید پیروزی ما در این دیدار نگرش ما و نحوه اجرای استراتژی بود. ما بازی را کنترل کردیم، سعی کردیم توپ را در اختیار داشته باشیم و طبق برنامه بازی مان، بازی کنیم. فکر می‌کنم موقعیت‌هایی داشتیم و به نظر من داور باید در نیمه اول دو پنالتی می‌گرفت. در مجموع، ما یک بازی عالی انجام دادیم.

او درباره عملکردش در این دیدار نیز گفت: من فرصت‌هایی را از دست دادم اما تیم نگرش درستی برای پیروزی در بازی داشت و خوشبختانه توانستیم این کار را انجام دهیم. چیزی که می‌توانیم به هواداران‌مان قول بدهیم این است که تا پایان برای رسیدن به قهرمانی تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد.

در ادامه این رقابت‌ها یک‌شنبه بنفیکای صدرنشین باید در خانه به دیدار اشتوریل برود که در بین تیم‌های پایین جدولی است.

صدرنشین فوتبال پرتغال هفته قبل با قبول شکست برابر اینتر در مجموع دو دیدار رفت و برگشت از لیگ قهرمانان اروپا کنار رفت.

بیشتر بخوانید:

  • عکس | گرد پیری روی صورت مهدوی‌کیا؛تصویر خاص از مربی آکادمی کیا

  • عکس | استوری تبریک رونالدو برای عید فطر

  • عکس | دایی تماشاگر فینال جام رمضان چالوس شد

۲۵۱۲۵۴

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا