ورزشی

قنبرزاده: درباره VAR اتفاقات خوبی افتاده است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، منصور قنبرزاده پیش از شروع مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر فوتبال گفت: به نظرم نسبت به فصول گذشته زودتر وارد کار شدیم و حداقل امروز برنامه لیگ را تا پایان نیم‌فصل مشخص خواهیم کرد. توصیه من به سهیل مهدی (مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ) این بود که برنامه هفته‌ها را هم مشخص کنند. ما تقریباً برنامه مسابقات تا پایان لیگ را مشخص کردیم و براساس تاریخ روزهای بازی‌های ملی با سرمربی تیم ملی هماهنگ هستیم تا وقفه کمتری نسبت به فصل گذشته داشته باشیم.

وی در واکنش به این موضوع که در فصل پیش رو، جام ملت‌های آسیا و لیگ قهرمانان را هم داریم، گفت: همه این مسابقات در برنامه‌های لیگ مدنظر قرار گرفته است.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که «ورزشگاه آزادی برای لیگ بیست‌وسوم آماده می‌شود؟»، تصریح کرد: این موضوع در حوزه مسئولیت من نیست. در بحث لیگ قهرمانان آسیا در یک فرصت زمانی ناظران AFC برای بررسی می‌آیند و اگر در آن زمان آماده نباشد، به هر حال هر باشگاهی برای آسیا دو ورزشگاه را معرفی کرده است و اگر آزادی آماده نباشد از ورزشگاه دومش استفاده می‌کند.

قنبرزاده در واکنش به این موضوع که سجادی گفته است «به من اعلام کردند VAR برای فصل پیش رو آماده می‌شود.»، خاطرنشان کرد: درباره VAR به اندازه کافی صحبت شده است. در این خصوص به جز تأمین منابع مالی، باتوجه به اینکه ما تحریم هستیم یکسری از شرکت‌ها که دارای این تکنولوژی هستند، شرایط انجام کار در کشور ما را ندارند، اما یک اتفاقات خوبی افتاده و رئیس فدراسیون تمهیداتی را اندیشیده است، با این وجود تا نهایی نشود صحبتی درباره آن نشود بهتر است.

وی در پاسخ به یادآوری اینکه فیفادی شهریور ماه هم نزدیک است و برای بازی‌های دوستانه تیم ملی اتفاق جدیدی افتاده است یا خیر، یادآور شد: در بحث تیم‌های ملی هماهنگی‌ها با نایب رئیس اول و دپارتمان تیم‌های ملی است و چون در حوزه مسئولیت آنهاست، این دوستان پاسخ دهند بهتر خواهد بود.

258258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا