ورزشی

قرارداد ۳ میلیاردی بازیکن استقلال را ۱۵ میلیارد تومان بستند!

قرارداد ۳ میلیاردی بازیکن استقلال را ۱۵ میلیارد تومان بستند!

مهر نوشت: عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان این که هیچ پولی در این باشگاه نیست که بتوانند با آن بازیکن جدید بگیرند، گفت: در مدیریت گذشته قرارداد ۳ میلیاردی یک بازیکن را ۱۵ میلیارد بسته‌اند!

علیرضا خانی با اشاره به اظهاراتی که پیرامون شرایط استقلال مطرح کرد و ذهنیت هایی را به وجود آورد گفت: مسائلی که مطرح شد مرتبط با جواد نکونام نبود و در این مورد سوتفاهم شده است.

وی با تاکید بر این که از کادر فنی حمایت خواهد کرد، ادامه داد: به عنوان یک هوادار تمایل دارم استقلال نه تنها در ایران بلکه در آسیا هم اول شود. در این راستا هر کمکی از دست من بربیاید انجام می دهم.

این عضو هیات مدیره استقلال با بیان این که حوزه تخصصی من مالی است و مسائل فنی را دیگر اعضا پیگیری می کنند خاطرنشان کرد: دغدغه من تامین مسائل مالی است که بتوانیم به موقع به تعهداتی که داریم عمل کنیم.

وی با بیان این که از صحبت هایش برداشت درستی نشده است گفت: من گفتم اگر مشکلی در باشگاه داریم ربطی به کسی ندارد و باشگاه از بیرون مدیریت نمی شود. قراردادهای ما دو سال پیش بسته شده و حالا چالش باشگاه شده است. حساب باشگاه بسته می شود و مالیات هم طلب هایش را برداشت می کند.

این عضو اقتصادی هیات مدیره باشگاه استقلال ادامه داد: اگر پول در باشگاه بود هیچکدام از این مسائل پیش نمی آمد و همه چیز طبق روال عادی پیش می رفت. با این حال هفته آینده حساب باشگاه باز خواهد شد و ما می توانیم به تعهدات مان عمل کنیم. هفته آینده اسپانسر باشگاه هم مشخص خواهد شد.

خانی در مورد واگذاری ورزشگاه مرغوبکار و قرارداد دو سال پیش بازیکنان استقلال گفت: در زمان آقای آجرلو قراردادهای ۲ و نیم میلیارد تومانی ۱۲ میلیارد تومان شده است و قرارداد سه میلیاردی ۱۵ میلیارد بسته شده است. بدون هیچ کار کارشناسی که برای خود ما هم جای تعجب دارد. دوستان قضایی و سازمان بازرسی پیگیر این موضوع هستند.

وی ادامه داد: مرغوبکار در رهن بانک است و اقساط ما معوقه شده است. ماهانه ۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قسط بانک است که باید کاری کنیم پرداخت شود. بخشی از ورزشگاه مرغوبکار هم برای ۱۰ سال واگذار شده است که در حال پیگیری رفع این مشکل هستیم.

عضو هیات مدیره استقلال در مورد لو رفتن رقم قرارداد بازیکنان استقلال گفت: به شدت مخالف این ماجرا هستیم. می دانیم کار چه کسی است و مسئول مالی را برکنار کردیم.

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید. کد خبر 1794380

  • اپلیکیشن خبرآنلاین
  • حضور خطیر در کمپ حجازی برای جلسه با نکونام

  • استقلال شنبه پولدار می‌شود!

  • باشگاه استقلال شرط مهاجمش را نمی‌پذیرد

  • عکس‌| واکنش مدیر استقلالی به شایعه کتک زدن هوادار

  • با نکونام صحبت کردم ولی استقلال هیچ اقدامی نکرد!

  • استقلال با جذب این ستاره بازار را شوکه می‌کند

  • یاغی استقلالی‌ها دوباره قرمزپوش می‌شود!

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا