ورزشی

فوری: توافق شفاهی استقلال و بیرانوند

پس از جلسه امروز علی امیری، معاون ورزشی باشگاه استقلال و دو تن از نزدیکان این باشگاه با وکیل علیرضا بیرانوند، موضوع مربوط به انتقال این بازیکن به استقلال تا حد زیادی پیش رفته و این توافق برای نهایی شدن به چند حرکت کوچک بستگی دارد.

مسئولان استقلال در مذاکراه مخفی امروز با بیرانوند درباره شرایط و مباحث مربوط به قرارداد به توافق ضمنی رسیده‌اند و برای اقدام عملیاتی و نهایی نیازمند پاسخ مثبت بیرانوند برای اجرایی شدن قرارداد و رسمی شدن ماجرا هستند.

ظاهرا بیرانوند برای استقلالی شدن چند ساعتی به پرسپولیسی‌ها وقت داده تا اگر شرایطش را بپذیرند، در باشگاه سابقش بماند و الا این بازیکن ملی‌پوش فوتبال ایران روانه رقیب دیرینه خواهد شد.

البته پرسپولیس عقیده دارد بیرانوند همچنان بازیکن این باشگاه است و در صورت عقد قرارداد این بازیکن با استقلال، از این باشگاه و همچنین از بازیکن شکایت خواهد کرد. به این حال استقلالی‌ها هم با در نظر گرفتن فسخ علیرضا بیرانوند مذاکره خود و همچنین عقد قرارداد با این بازیکن را قانونی می‌دانند و به همین دلیل هم مذاکره امروز بدون توجه به این حواشی انجام شده و به نتیجه هم رسیده است.

به این ترتیب اگر پیش‌شرط‌های مالی و توافقات امروز به صورت کامل به مرحله اجرا برسند، بیرانوند تصمیم نهایی خود را برای عقد قرارداد با استقلال خواهد گرفت؛ انتقالی که مراحلش پیش رفته و باید دید تا کجا جلو خواهد رفت.

منبع حاضر در باشگاه استقلال تاکید می‌کند که مذاکرات و پیشرفت آن، به هیچ وجه بازارگرمی‌ نیست و هم بازیکن و هم باشگاه به دنبال عقد قرارداد هستند.

بیشتر بخوانید:

  • عکس| بیرانوند: استقلالی هستم!

  • بیرانوند با استقلال به توافق رسید

  • پاسخ بیرانوند به استوری معنادار افشین پیروانی

  • خبر خوش برای پرسپولیس بعد از شوک بیرانوند

258 258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا