ورزشی

غوغای ستاره پرسپولیسی در اروپا

صادق محرمی بعد از درخشش در پرسپولیس و با تایید برانکوایوانکوویچ راهی کرواسی شد تا برای دیناموزاگرب بازی کند. او به جز یک نیم‌فصل که به لکوموتیوزاگرب رفت، در پنج سال اخیر همیشه جزئی از ترکیب دینامو بوده و عضویت در این تیم را تجربه کرده است. محرمی این فصل و بعد از جام جهانی ۲۰۲۲ کمتر در ترکیب دینامو قرار گرفت اما در نهایت تیمش توانست عنوان قهرمانی لیگ کرواسی را به دست بیاورد.

بر همین اساس و در حساس‌ترین مسابقه هفته سی‌ودوم لیگ کرواسی، دیناموزاگرب که برای دومین بازی پیاپی صادق محرمی را در ترکیب و سمت راست خط دفاعی داشت، مقابل هایدوک اسپلیت رده دومی قرار گرفت. یاران محرمی که طی سه هفته گذشته لیگ یک کرواسی دو پیروزی و یک تساوی داشتند، در یک رقابت سخت در زمین هایدوک اسپلیت، جدی‌ترین حریف‌شان برای رسیدن به قهرمانی قرار گرفتند و توانستند با کسب یک امتیاز به یک جام دیگر در فوتبال این کشور دست پیدا کنند.

دیناموزاگرب که در صورت تساوی یا پیروزی به قهرمانی در لیگ کرواسی می‌رسید، با نتیجه بدون گل در زمین هایدوک اسپلیت متوقف شد تا در فاصله چهار هفته مانده به پایان فصل ۲۳-۲۰۲۲ به این عنوان دست پیدا کند. دینامو زاگرب در شرایطی که صادق محرمی را تا پایان مسابقه در ترکیب داشت، موفق شد مثل سال‌های اخیر جام را تصاحب کند. دینامو بیست‌وچهارمین قهرمانی تاریخ خود در لیگ یک کرواسی را در زمین حریف جدی‌اش در این فصل جشن گرفت.

صادق محرمی، ملی‌پوش ایرانی دیناموزاگرب در دومین حضور متوالی و بازی ۹۰ دقیقه‌ای خود مقابل هایدوک اسپلیت، برای بیست‌ویکمین بار در فصل جاری لیگ یک کرواسی به میدان رفت و توانست یک جام دیگر با این باشگاه به دست بیاورد.

این مدافع سابق پرسپولیس که قبل از لژیونر شدن در دو سال متوالی همراه با سرخ‌پوشان به قهرمانی رسیده بود، برای پنجمین فصل پیاپی در لیگ یک کرواسی توانست به جام دست پیدا کند و تبدیل به تنها بازیکن ایرانی شود که در هفت سال متوالی جام می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:

  • بازگشت مربی جنجالی به تیم ملی ممکن نیست!

  • درخواست خطرناک یامگا از استقلال؛ پاسپورتم را بدهید؛ می‌خواهم برگردم فرانسه!

  • ملی‌پوش سابق فوتبال ایران عزادار شد

۲۵۱۲۵۴

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا