ورزشی

عکس| یک پسر ۱۶ ساله مانع استقلالی شدن بیرانوند شد

در روزهایی که علیرضا بیرانوند تیتر اصلی تمامی اخبار ورزشی فوتبال ایران در پنجره تابستانی نقل و انتقالات است، حضور سرزده‌اش در یکی از بیمارستان‌های مرکز شهر تعجب حاضران را نیز در پی داشت.

علیرضا بیرانوند که در اقدامی جنجالی با فسخ قرارداد خود با پرسپولیس این روزها خبرساز شده است، همچنان آینده پرابهامی را دنبال می‌کند و همه در انتظار تصمیم نهایی و اقدام بعدی او هستند، امروز یک اتفاق ویژه را رقم زد.

بیرانوند فارغ از تمامی حواشی و فشارهایی که این روزها متوجه خود می‌بیند، در اقدامی قابل ستایش با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران باعث دلگرمی مهزیار علی‌آبادی شد.

بیمارستان ارتش خیابان فاطمی امروز شاهد یک مهمان ویژه و خبرساز بود؛ بیرانوند با پرس‌وجو نشانی یک دوست ۱۶ ساله را گرفت و در اتاق وی حاضر شد. مهریار پسر ۱۶ ساله‌ای است که عاشق پرسپولیس است و سابقه گلری دارد. او که این روزها با بیماری سرطان مبارزه می‌کند یکی از طرفداران پر و پا قرص علیرضا بیرانوند و پرسپولیس محسوب می‌شود و در شرایطی که با جنگندگی و روحیه بالا این روزها مبارزه بزرگی را برای پشت سر گذاشتن این بیماری دنبال می‌کند، با حضور بیرانوند غافلگیر و شگفت‌زده شد.

بیرانوند در حضور نیم ساعته خود در کنار مهریار فضایی جالب برای او شکل داد و از او خواست با همین روحیه این بیماری را پشت سر بگذارد و همزمان با شروع تمرینات تیم ملی در شهریور ماه در کنار آنها حضور یابد تا پیراهنش را به یادگار به وی بدهد.

عکس| یک پسر ۱۶ ساله مانع استقلالی شدن بیرانوند شد

258258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا