ورزشی

عکس| گزینه پرسپولیس، کنار کریم بنزما ماند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ طی روزهای اخیر، برخی رسانه ها از علاقه باشگاه پرسپولیس به عبدالرزاق حمدالله خبر دادند. مهاجمی که فصل قبل آقای گل عربستان شد و نقش مهمی در قهرمانی الاتحاد آن هم پس از 14 سال داشت ولی با آمدن کریم بنزما، جایگاه متزلزلی در انتظار اوست.

با این حال، این بازیکن پس از اتمام تعطیلات تابستانی، برای نخستین بار به تمرینات الاتحاد اضافه شد و در همین خصوص، رسانه سعودی اسپورت با تیتر "حمدالله به اختلافات پایان می دهد و سرنوشت خود را با الاتحاد حل می کند"، از ماندن این بازیکن در تیم نونو اسپریتو سانتو خبر داده است.

سعودی اسپورت نوشته است: حمدالله تا تابستان 2025 با الاتحاد قرارداد دارد و پس از امضای قرارداد با کریم بنزما، ابهاماتی درخصوص آینده این بازیکن به وجود آمد زیرا گزارش هایی مبنی بر احتمال جدایی این بازیکن منتشر شد درحالیکه برخی گزارش های دیگر حاکی از ادامه کار با قهرمان عربستان بوده است.

عکس| گزینه پرسپولیس، کنار کریم بنزما ماند

حمدالله امروز با انتشار تصاویری از حضور خود در اردوگاه الطائق در شهر طائف عربستان، بر ادامه حضور در الاتحاد تأکید کرد جایی که این بازیکن در پست اینستاگرامی خود نوشت: یک فصل جدید (2023 – 2024) به نام خدا. ما به خدا توکل داریم.

حضور حمدالله در کنار خریدهای بزرگ و جهانی الاتحاد یعنی بنزما، کانته و جوتا، به جنجال های خروج او پایان داد و روی تداوم حضور او به عنوان یکی از بازیکنان مهم تیم تأکید کرد. بخصوص اینکه قهرمان عربستان فصل بعد باید در 6 تورنمنت مختلف حضور پیدا کند.

تیم نونو اسپریتو سانتو فصل شلوغی را در پیش دارد چرا که آنها ابتدا باید در جام باشگاه های عربی شرکت کنند. سپس لیگ عربستان آغاز خواهد شد که طبیعتا جام حذفی و سوپرجام چهار جانبه نیز در پیش است. دو تورنمنت بین المللی لیگ قهرمانان آسیا و جام جهانی باشگاه ها نیز پیش روی الاتحاد است و همین مسئله سبب شده تا سرمربی پرتغالی علاقه ای به جدایی حمدالله نداشته باشد.

258258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا