ورزشی

عمرو ورده قید استقلال را زد!

  • جاباما
عمرو ورده قید استقلال را زد!

ورزش سه نوشت: رسانه مطرح یونانی اعلام کرد که عمرو وردة قصد ندارد فوتبالش را در استقلال ادامه دهد.

آینده عمرو وردة همچنان مبهم است. این بازیکن مصری ابتدا راهی راجا کازابلانکا مراکش شد، ولی قراردادش پس از 12 روز با این تیم فسخ کرد و با دوکسا کاتوکوپیاس قبرس وارد مذاکره شد و در ادامه نیز نتوانست قراردادش را با این تیم امضا کند.

آنگونه که رسانه‌‎های قبرسی نوشتند، مدارک هویتی این بازیکن دارای اشکالاتی بوده که باعث شده است پلیس فرودگاه او را چند ساعتی بازداشت کند و در نهایت وردة به کشورش، یعنی مصر، دیپورت شد.

حالا نیز رسانه معروف SDNA یونان با انتشار گزارشی نوشته است که عمرو وردة قصد ندارد در استقلال ایران به کار خود ادامه دهد و فهمیدن نام تیم بعدی این مصری به یک پازل سخت و هزارتکه‌ای تبدیل شده است.

1920495

وب‌سایت یونانی با انتقاد از شرایط این بازیکن مصری و تشبیه آن به یک سریال و پازل حل نشدنی، در این زمینه نوشته است:

از فسخ زودهنگام قرارداد پس از 12 روز حضور در تیم راجا کازابلانکا به دلیل بیماری بدخیم، تا توافق با دوکسا کاتوکوپیاس که به دلیل مشکلات مربوط به پاسپورت فعال نشد تا سناریوهای انتقال به ایران؛ سریال تحسین شده عمرو وردة به خوبی ادامه دارد!

اطلاعاتی که به دست SDNA رسیده حاکی از آن است که پس از بازنگری‌های صورت‌گرفته از سوی عمرو وردة، انتقال بازیکن سابق پائوک و پانه‌تولیکوس به استقلال ایران که خیلی‌ها آن را تمام‌شده می‌دانستند، به دلیل شرایط ویژه ایرانی‌ها و بودجه محدود، در وضعیت مبهمی قرار گرفته است.

بنابراین عمرو وردة شانس خود را برای بازی در یکی از لیگ‌های یونان یا مصر آزمایش می‌کند و به دنبال تیم مناسب برای ادامه کار خود است!

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید. کد خبر 1809711

  • اپلیکیشن خبرآنلاین
  • بازیکن موردنظر استقلال راهی زندان شد

  • ماجرای مبهم وینگر خارجی استقلال؛ بازگشت تورس به گزینه‌ها!

  • استقلال به دنبال مهدی قایدی ورژن خارجی!

  • مانع بزرگ مقابل ثبت خریدهای جدید استقلال

  • قصه این بازیکن و استقلال تمام شد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا