ورزشی

طوفان رونالدو در جام باشگاه‌های عربی

  • رونیکس
طوفان رونالدو در جام باشگاه‌های عربی

ورزش سه نوشت: النصر با نتیجه سه بر یک از سد راجا کازابلانکا مراکش عبور کرد و به دیدار نیمه نهایی جام ملک سلمان رسید.

النصر موفق شد به لطف گل‌هایی که در نیمه نخست به ثمر رساند، با نتیجه سه بر یک از سد راجا کازابلانکا مراکش گذشته و راهی دیدار نیمه نهایی جام ملک سلمان شود.

در این دیدار، رونالدو موفق شد در دقیقه 19 قفل دروازه حریف مراکشی را باز کند. ارسال مادو از زمین خودی حوالی محوطه جریمه راجا کازابلانکا به اندرسون تالیسکا رسید. او پس از عبور از مدافعین حریف وارد محوطه جریمه شد و با یک پاس در عرض زمینی، رونالدو را روی خط محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد که شوت دیدنی این بازیکن با پای چپ، قفل دروازه حریف را باز کرد.

10 دقیقه بعد، نوبت به مدافع راست النصر رسید تا اختلاف را بیشتر کند. باز هم یک پاس بلند، این بار توسط عبدالله الخیبری از زمین خودی و به پشت مدافعان، به سلطان الغنام رسید و این بازیکن با عبور از یار مستقیم خود، وارد محوطه جریمه شد و با شوت دقیق به گوشه دروازه، اختلاف را به عدد 2 رساند.

در دقایق پایانی نیمه نخست 2 گل دیگر نیز به ثمر رسید. روی همکاری سه بازیکن خارجی النصر، این تیم به گل سوم رسید. پاس مارسلو بروزوویچ در دقیقه 38 به سمت چپ، نصیب الکس تلس شد و ارسال دیدنی این بازیکن به روی دروازه، با ضربه سر سکو فوفانا همراه شد تا زردپوشان ریاض اختلاف را بیشتر کنند.

راجا کازابلانکا که برای رسیدن به گل نخست خود به روی دروازه النصر فشار آورده بود، در دقیقه 41 و به لطف اشتباه بازیکن حریف به گل رسید. ارسال محمد زریدة به دهانه دروازه با تکل عبدالله مادو، مدافع النصر، همراه شد که ضربه این بازیکن به اشتباه وارد دروازه خودی شد تا نیمه نخست با نتیجه سه بر یک به پایان برسد.

راجا در ابتدای نیمه دوم شانس رسیدن به گل دوم را داشت. روی همکاری خوب تیمی، پاس محمود بنتایک در محوطه جریمه به زکریا الوردی رسید که شوت او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

تالیسکا در دقیقه 62 می‌توانست تیمش را به گل چهارم برساند. ضربه فنی و بغل پای این بازیکن از پشت محوطه جریمه، با فاصله کمی از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت. در ادامه یک فرصت خوب با بدشانسی برای تیم مراکشی از دست رفت. ضربه نوفل الزرهونی از سنگربان النصر عبور کرد ولی سلطان الغنام پیش از ورود آن به درون دروازه، با یک تکل، توپ را دور کرد.

در دقیقه 83 بود که یک فرصت خوب توسط فوق ستاره پرتغالی از دست رفت. حرکت سلطان الغنام از سمت راست و پاس او به عبدالرحمن غریب، با تأثیرگذاری این بازیکن همراه شد و توپ به رونالدو رسید که ضربه محکم این بازیکن به تیرک افقی دروازه برخورد کرد.

در نهایت نیز این بازی با نتیجه سه بر یک به سود النصر به پایان رسید تا زردپوشان شهر ریاض راهی دیدار نیمه نهایی شوند. آنها باید در دور بعدی به مصاف الشرطه عراق بروند.

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید. کد خبر 1798443

  • اپلیکیشن خبرآنلاین
  • عکس‌| سورپرایز تیم پرتغالی برای کریستیانو رونالدو

  • ببینید | سوپر گل رونالدو به راجا کازابلانکا؛ فریاد شادی گزارشگر عرب!

  • سرنوشت انتقال طارمی در دستان ایجنت سابق رونالدو

  • عکس| تماس تلفنی عجیب؛ اشتباه زیبای رونالدو!

  • عکس| ستاره سابق بایرن مونیخ حاجی شد

  • تاج: رونالدو هم به فوتبال ایران بیاید رشد نمی‌کنیم!

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا