ورزشی

شمارش معکوس تا جلسه بیرانوند و استقلال

در حالی که رضا درویش قاطعانه از بازگشت علیرضا بیرانوند به پرسپولیس خبر داد و حتی مدعی شد که او پالس‌هایی برای ادامه کار در پرسپولیس فرستاده و درخواست افزایش قراردادش را داشته اما طرف دیگر ماجرا حرفهای متفاوتی را به زبان می‌آورد.

علی امیری معاون باشگاه استقلال در برنامه فوتبال برتر حضور یافت و اعلام کرد که این باشگاه پس از فسخ علیرضا بیرانوند با پرسپولیس، مذاکرات مفصلی را با وکیل او انجام داد.

این در شرایطی است که البته حجت کریمی در استوری اینستاگرامی خود تاکید کرد که مذاکرات طرفین به نتیجه نرسیده است. با این حال امیری در این باره افزود: مذاکرات را فردا (سه شنبه) با بیرانوند ادامه خواهیم داد.

در این رابطه خبرنگار ما از منابع موثق به اطلاعاتی دست یافته که نشان می‌دهد دروازه‌بان شماره یک تیم ملی فردا ساعت ۱۱ صبح مذاکرات رسمی خود را با باشگاه استقلال ادامه خواهد داد. البته مشخص نیست که بیرانوند در این جلسه حضور داشته باشد یا خیر اما او به صورت قطعی با استقلال مذاکره خواهد کرد.

نکته مهم اینکه حجت کریمی مدیرعامل استقلال رسما اداره این مذاکرات و پرونده بیرانوند را برعهده گرفته و امیدوار است در ۲۴ ساعت آینده آن را به ثمر بنشاند تا پیراهن شماره یک استقلال را به بیرانوند بسپارد.

251251

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا