ورزشی

ستاره نیمکت‌ نشین استقلال در آستانه جدایی

آخرین حضور ابوالفضل جلالی در ترکیب استقلال به بازی با ذوب آهن بر می گردد. او دقایق کوتاهی به میدان آمد اما در همان دقایق کوتاه می توانست روی پاس رو به جلو مهدی قایدی گلزنی کند که توپ بعد از برخورد به او کمانه کرد و از بالای دروازه راهی بیرون شد.

به نظر می‌رسد، این حضور کم نمی‌تواند جوان ترین بازیکن تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ را راضی کند و در صورتی که در وضعیت فنی او تغییری ایجاد نشود، شاید اردوی تیم آبی را ترک کند و چه بسا به همین دلیل از هم اکنون علامت خداحافظی را نشان داده است.

ستاره نیمکت‌ نشین استقلال در آستانه جدایی/ خداحافظی معنادار بازیکن مغضوب در تمرینات آبی‌ها

ترافیک بازیکن در اردوی این فصل استقلال نه تنها موجب نیمکت نشینی ابوالفضل جلالی بلکه موجب نیمکت نشینی خیلی از مهره هایی شده است که فصل گذشته جزء مهره های کلیدی تیم آبی بودند. اما این موضوع اجتناب ناپذیر است و هر مربی دیگری هم جای ریکاردو ساپینتو بود می توانست از ۱۱ بازیکن در ترکیب ثابت استفاده کند و ۵ بازیکن را به عنوان مهره های جایگزین به میدان بفرستد. نکته جالب توجه در اردوی تیم استقلال که ریکاردو ساپینتو به خوبی از مدیریت این تیم بر آمده است و بازیکنان ناراضی هم سعی کرده اند با احترام به تصمیمات مربی پرتغالی در تمرینات هم چنان خوب ظاهر شوند که به طور حتم ابوافضل جلالی هم یکی از آنهاست. ناراحتی بازیکن نیمکت نشین هم طبیعی است و بازیکنی که روی نیمکت می نشیند، در صورت رضایت هیچ وقت قادر به تغییر وضعیت خود نخواهد بود.

پیش بینی می شود، در صورت ادامه این وضعیت ابوالفضل جلالی اردوی تیم آبی را ترک کند چرا که این نیمکت نشینی موجب شده تا او اردوی تیم ملی را از دست دهد. برای این بازیکن شمالی که قبلا در تیم سایپا بازی می کرده قابل قبول نیست که بعد از بازی در جام جهانی به عنوان جوان ترین بازیکن تیم ملی، حضور در جام ملت های آسیا را از دست دهد.

بیشتر بخوانید:

  • کریم بنزما و رفع عطش در ماه رمضان!

  • شگفت انگیز است! مدیریت استقلال پاداش نگفتن واقعیت به هواداران است ؟

  • استعفا؟ باید فتح الله‌زاده را بیرون کنند!

۲۵۱۲۵۴

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا