ورزشی

روایت مهاجم پرسپولیس از صحنه مشکوک در دربی: پنالتی بود!

مهدی عبدی یک نیمه فرصت حضور در شهرآورد را به دست آورد و در آخرین دقایق نیمه نخست در موقعیتی مطلوب هم قرار گرفت اما یامگا اجازه نداد او ضربه نهایی را بزند.

این برخورد در حالی رقم خورد که مهاجم پرسپولیس معتقد به پنالتی بود و از سوی دیگر پیام حیدری بی توجه به درخواست عبدی، دستور به ادامه بازی داد.

عبدی حالا در گفتگویی به این صحنه پرداخته و می‌گوید داور پنالتی را به اشتباه اعلام نکرده است.

از کیفیت فنی دربی شروع کنیم؟

بازی بسیار خوبی را شاهد بودیم. در نیمه اول بیشتر مالکیت توپ در اختیار ما بود و بعد از اینکه به گل رسیدیم بازی را خوب در اختیار گرفتیم و به آنچه که می‌خواستیم نیز رسیدیم و در پایان سه امتیاز شیرین دربی را گرفتیم و تقدیم هواداران‌مان کردیم، هوادارانی که می‌دانم چقدر برای آنها برد در دربی مهم بود و برای ما دعا کردند و بقیه هم که در خانه‌های‌شان بودند دل‌شان با تیم محبوب‌شان بود و با انرژی مثبت آنها به بردی خوب رسیدیم تا در بازی‌های پایانی برای هدفی که داریم با امیدواری بیشتری تلاش کنیم.

چرا در یک صحنه با یامگا برخورد داشتی و شدیداً به کمک داور هم معترض شدی؟

من توپ را به خوبی کنترل کردم و در شرایطی که شانس خوبی برای گلزنی داشتم یامگا به شدت با من برخورد کرد، صحنه‌ای که از نظر خودم پنالتی بود چون اگر آن برخورد نبود من شانس گلزنی خوبی داشتم اما با خطا آن شانس بزرگ از من گرفته شد و اگر مرا نمی‌زد من شانس زیادی برای گل زدن داشتم.

اما کارشناسان آن صحنه را خطای پنالتی ندانستند؟

به هر حال چیزی که برای خودم رخ داد را باید بگویم و من هم عیناً موضوعی که برای خودم رخ داد را مطرح ساختم.

جریان درگیری‌ات با نیروهای انتظامی به خاطر هواداری از یک طرفدار چه بود؟

مشکل خاصی نبود و هر چه بود برطرف شد و تمام شد و رفت.

چرا بعد از اینکه گل زدید دقایقی تحت فشار شدید رقیب سنتی‌تان قرار گرفتید و بیشتر به دفاع پرداختید؟!

ما از ابتدای بازی تیم برتر میدان بودیم و با تاکتیکی که داشتیم مالکیت توپ و میدان را در اختیار گرفتیم و طبیعی بود تیم رقیب که بعد از به گل رسیدن ما همه چیزش را ازدست رفته می‌دید روی دروازه ما حمله کند اما مهم این است که ما در آن دقایق هم تیم رقیب را خوب کنترل کردیم و اجازه ندادیم به گل برسند.

اما با وجود برد باارزشی که در دربی کسب کردید باز هم تکلیف قهرمانی سپاهان به نظر می‌رسد دست خودش است!

در وهله اول باید بگویم که بازی دربی برای ما به نوعی حکم مرگ و زندگی داشت و اگر در آن دیدار پیروز نمی‌شدیم شانس‌مان را برای قهرمانی از دست می‌دادیم اما با برد در دربی امیدوار ماندیم و در سه بازی باقیمانده هم با تمام وجود می‌جنگیم و منتظر لغزش سپاهان می‌مانیم.

بازیکنی که به جای تو به زمین آمد موفق به گلزنی شد، در این رابطه چه نظری داری؟

از گلزنی عیسی خیلی خوشحال شدم و باور کنید خیلی از آن گل خشنود شدم و از ته دل شادی کردم. بازیکنان پرسپولیس همگی یک هدف دارند و آن هم موفقیت در همه بازی‌ها و قهرمانی است.

برای بازی بعدی‌تان مقابل گل‌گهر در جام حذفی چه صحبتی داری؟

هدف ما قهرمانی در دو جام است و برای رسیدن به این مهم با همه وجود تلاش می‌کنیم. از هواداران‌مان می‌خواهم که برای بازی با گل‌گهر هم به ورزشگاه بیایند و مانند همان انرژی بالایی که در دربی به ما دادند از تیم محبوب‌شان حمایت کنند تا از آن بازی دست پر بیرون بیاییم و شانس‌مان را برای قهرمانی در جام حذفی زنده نگه داریم، همانطور که حالا هم برای قهرمانی در لیگ برتر بیش از پیش امیدوار شده‌ایم.

بیشتر بخوانید:

  • عکس | استوری همسر لئاندرو پریرا با پیراهن پرسپولیس

  • عکس | حرکت جالب مجیدی در رختکن/کلمه‌ای که کلباء را برنده کرد

  • توهین رکیک ساپینتو به داور دربی

۲۵۱۲۵۴

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا