ورزشی

درآمد وحشتناک یک بازیکن از پرسپولیس

در روزهایی که مدیران پرسپولیس دغدغه کامل کردن اسکواد فصل آینده سرخ‌ها را دارند و این تیم نیاز مبرمی به جذب گلر دوم و خرید مهاجم با کیفیت دارد، طلب رادوشویچ از پرسپولیس به معضل بزرگی برایشان تبدیل شده است.

پرسپولیس تا پایان امروز (شنبه) وقت دارد که قسط ۲۰۰ هزار یورویی گلر کروات سابق خود را پرداخت نکند و حتی اگر یک روز این پرداخت دیرتر انجام شود طبق توافق، پرسپولیس متحمل جریمه سنگینی می‌شود و باید ۴۰۰ هزار یورو پرداخت کند!

مبلغ سنگین و عجیب و غریب ۸۵۰ هزار یورو کل طلب رادو از پرسپولیس بوده که تا کنون دو قسط ۲۵۰ هزارتایی و ۲۰۰ هزار یورویی را دریافت کرده است.

رضا درویش روز گذشته از فراهم شدن این مبلغ خبر داده بود اما پرسپولیس مشکل انتقال دارد و باید دید می‌تواند طی ساعات آینده این پول سنگین را که حدود یازده میلیارد تومان می‌شود، پرداخت کند یا خیر. جریمه دیرکرد این قسط می‌تواند اوضاع را برای پرسپولیس سخت‌تر از همیشه کند.

جالب اینکه رادوشویچ با دریافت هر قسط احتمالا بیشتر از کل فصل خود در تیم جدیدش درآمدزایی دارد و با حضور در فوتبال ایران به عنوان گلر دوم به ثروت و درآمد قابل توجهی دست پیدا کرد.

258258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا