ورزشی

حیف جواد نکونام!

شبنم روحی: باشگاه استقلال در حساس‌ترین زمان ممکن دچار تغییرات مدیریتی شد و حجت کریمی جای خودش را به علی خطیر داد. اتفاقی که باعث شد برای چند روز روند نقل و انتقالات آبی‌ها متوقف شود و این موضوع باعث نگرانی هواداران شده است. آبی‌های پایتخت تا به امروز تنها مهرداد محمدی و آرمین سهرابیان را به خدمت گرفته‌اند و در جذب چند ستاره مطرح ناکام مانده‌اند. با این حال با حضور علی خطیر احتمالا فعالیت استقلال در نقل و انتقالات دوباره آغاز شود.

میثم منیعی پیشکسوت باشگاه استقلال درباره شرایط این تیم بعد از تغییرات مدیریتی گفت: من سال خوبی را برای استقلال نمی بینم و فکر نمی کنم این تیم جزو ۴ تیم برتر قرار بگیرد و همه این ها به خاطر آقای خصوصی سازی است. او دائم در برنامه های تلویزیونی حاضر می شد و علیه باشگاه صحبت می کرد. یک روز بعد قهرمان استقلال به من گفت استقلال دیگر قهرمان نمی شود و این اتفاق هم افتاد و تیم به این شرایط افتاد و ثبات خاصی نداشت. باید مدیر قوی کنار جواد نکونام باشد. در حال حاضر باید ۲۰۰ میلیارد بدهند تا بدهی های گذشته رفع شود و بتوانند بازیکن خوب بگیرند. باشگاه نه پولی دارد و نه می تواند پولی بیاورد.

منیعی در ادامه صحبت های خود گفت: در حال حاضر برای من اصلا بحث مربی و بازیکن مطرح نیست. چه کسی در هیات مدیره باشگاه نشسته؟ کارمند خصوصی سازی قرار است برای باشگاه تصمیم بگیرد. حیف جواد نکونام که امسال آمد. او قبلا با آجورلو مذاکره کرده بود و تقریبا تمام شده بود کاش همان زمان آمده بود، او توانایی زیادی داشت و سال قبل با ترکیبی که تیم داشت می توانست به راحتی با استقلال قهرمان شود.

او با بیان اینکه نتایج فصل آینده را نباید از چشم جواد نکونام دید گفت: به او قول های زیادی داردند اما همه دروغ از آب در آمد. اصلا ساختار بازیکن و مربی در حال حاضر مشکل ندارد و این مدیریت است که همه چیز را خراب کرده. جلسه هیات مدیره با ۳ نفره برگزار می شود. این افراد چه کسانی هستند؟ برای استقلال چه کار می توانند بکنند؟ الان هم بازیکن وقتی بخواهد به تیم بیاید چک و پول می خواهد دیگر نمی گوید هرزمان پول داشتید پرداخت کنید. آقای قربان زاده می گفت هیات مدیره باید اقتصادی باشد تا پول بیاورد. الان اینگونه است؟ کارمند خصوصی سازی هیات مدیره شده چه کرده است؟

او با انتقاد از قربان زاده رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: استقلال قربانی قربان زاده شد. با ماجرای بیرانوند و پول شام و یک سری مسائل دیگر الکی اطراف تیم را شلوغ کردند و فرصت زیادی را از نکونام گرفتند. من ناراحت هستم که مردم و هواداران استقلال بازیچه قربان زاده شدند. او با افکار میلیون ها هوادار بازی کرد. او مواردی را مطرح می کرد و حالا یک گوشه نشسته و صدای از او در نمی آید. در حالی که دائم رجز می خوانند و می گفت فلانی را به زندان می اندازم. وقتی چیزی سرجای خودش نباشد اینطور می شود که ۳۰ میلیون هوادار قربانی قربان زاده می شوند.بعد قهرمانی قربان زاده بلایی سر استقلال آورده که حالا حالاها منتظر پس لرزه باشند.

حیف جواد نکونام!

منیعی درباره نقل و انتقلات باشگاه نیز گفت: الان کسی مانده که نکونام بتواند بخرد؟ قربان زاده از این شرایط خوشحال باشد. پرسپولیس خرج می کند و می گویند هوادارش به او پول می دهد، استقلال هم از این هواداران دارد اما اجازه نمی دهند. از نظر من ۳۰ درصد بستن تیم است اما ۷۰ درصد به آرامشی باز می گردد که مدیرعامل به سرمربی و بازیکنان می دهد.

پیشکسوت استقلال گفت: حیف جواد نکونام؛ ای کاش اطمینان نمی کرد. به او هم گفتم که اطمیمان نکن چرا که کریمی در قواره استقلال نبود. او را می شناختم؛ البته همه این ها به وزیر ورزش برمی گردد که فرد کوچکی است که برای باشگاه بزرگ استقلال تصمیم می گیرد.

من بازهم می گویم که استقلال با این شرایط اگر جزو ۴ تیم برتر باشد کم از قهرمانی ندارد. امیدوارم وزیر ورزش هم هرچه زودتر برود و وزیر قوی بیاید چرا که همه فدراسیون ها ضعیف کار می کنند. حتی همین والیبال هم که روزی دل مردم را شاد می کرد به این روز افتاده است. امیدوارم هرچه زودتر برود تا ورزش مملکت درست شود و افرادی نیایند که یک هفته مردم را سرکار بگذارند، بعد استعفا بدهند و بروند به خانه شان بشینند و طلبکار هم باشند. متاسفانه احساسات هواداران برای مسئولان اهمیت ندارد.

حیف جواد نکونام!

بیشتر بخوانید:

  • رونمایی از ترکیب تیم نکونام، همین حالا!

  • یک هفته با روح و روان مردم بازی کردید، حالا می گویید شوخی بود؟

  • عکس| ساپینتو اخراج شد!

۲۵۸ ۲۵۸

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا