ورزشی

حمله مدیرعامل شاهین بوشهر به خطیر/۲۰ درصد حق رشد قایدی را گرفتی، باید پس بدهی

  • جاباما
حمله مدیرعامل شاهین بوشهر به خطیر/۲۰ درصد حق رشد قایدی را گرفتی، باید پس بدهی

مدیرعامل شاهین بوشهر درباره شکایت از استقلال صحبت کرد.

ایمان گودرزی: علیرضا نعمتی، درباره بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال به دلیل پرداخت نکردن حق رشد محمد محبی و مهدی قایدی اظهار داشت: باشگاه شاهین بوشهر 73 سال قدمت دارد و بازیکنان بزرگی تحویل فوتبال ایران، آسیا و اروپا داده است. ستاره‌هایی مثل مهدی طارمی، مهدی قایدی و محمد محبی در اروپا و آسیا می‌درخشند که نشان می‌دهد در بوشهر و در این گرما زحمات زیادی برای پرورش بازیکنان کشیده شده است. برای ما و مربیان زجرآور است که این سه بازیکن را به باشگاه‌های بزرگ مثل استقلال و پرسپولیس بدهیم ولی کار به جایی برسد که به خارج از ایران شکایت کنیم تا به حق و حقوق‌مان برسیم. چرا باید حتماً شکایت کنیم تا حق‌مان را بگیریم؟

وی افزود: حق رشد مهدی قایدی برای پیوستن به شباب الاهلی امارات طبق رأی فیفا 22 هزار دلار بود که آقای نورشرق (رئیس کمیته وضعیت) گفت باید این پول به حساب فدراسیون پرداخت شود. چرا باید به حساب فدراسیون واریز شود؟ ما زحمت کشیدیم اما پول به حساب فدراسیون واریز شود؟ بابت حق رشد قایدی 15 هزار و باشگاه توحید 22 هزار دلار طلبکار بود، چرا که قایدی را از شاهین به توحید داده بودیم. چرا کمیته وضعیت فدراسیون رأی ناعادلانه صادر کرد؟

مالک و مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر در رابطه با اینکه کمیته وضعیت چه رأیی صادر کرده بود، گفت: این کمیته گفته بود چون شاهین بوشهر فعالیتی ندارد نباید پولی بگیرد که اصلاً اینطور نبود. اگر اینطور باشد علی خطیر زمانی که مشاور مهدی تاج بود و 20 درصد از این پول را به عنوان وکیل پرونده برداشت کرده بود، باید این پول را به حساب فدراسیون بازگرداند. اینجا خطر بزرگی نیز در کمین فدراسیون فوتبال است، چرا که وقتی محمد محبی از استقلال به روستوف روسیه پیوست فیفا این رأی را داد که باشگاه روسی حق رشد این بازیکن را بدهد ولی فدراسیون طبق گفته کارمندانش به سامانه الکترونیکی وصل نیست.

نعمتی خاطرنشان کرد: فیفا در رابطه با قایدی که این فصل به الاتحاد کلبا پیوسته، رأی داده است اما گفته‌اند چون فدراسیون فوتبال به سامانه وصل نیست، پاسخی دریافت نشده است. هیئت فوتبال بوشهر نیز 35 درصد از حق رشد قایدی را برداشت کرده است. با توجه به رأی کمیته استیناف مبنی بر عدم فعالیت شاهین بوشهر، هیئت فوتبال و خطیر نیز باید پول برداشت شده را بازگردانند. از کیومرث هاشمی، سرپرست وزارت ورزش و جوانان می‌خواهم به این پرونده و همچنین فروش تیم جوانان شاهین به تیم سرخ دلان ورود کند. معاملاتی می‌کنند و می‌گویند اگر مانع این کار شوید نمی‌گذاریم حق رشد را بگیرید!

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید. کد خبر 1807999

  • اپلیکیشن خبرآنلاین
  • باشگاه استقلال: پنجره ما غیرقانونی بسته شد!

  • شوک جدید به استقلال؛ پنجره هم بسته شد!

  • مهدی قایدی منتظر بازگشت به استقلال!

  • دردسر جدید قایدی و محبی برای استقلالی‌ها

  • عکس‌| شماره لباس محبی در روسیه مشخص شد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا