ورزشی

حمله به بهروز عطایی: با شیپور نمی‌توان قهرمان آسیا شد!

  • جاباما
حمله به بهروز عطایی: با شیپور نمی‌توان قهرمان آسیا شد!

ملی‌پوش پیشین والیبال گفت: با وجودی که تماشاگران ارومیه‌ای و مسئولان شهرداری این شهر برای میزبانی، سنگ تمام گذاشتند اما با شیپور نمی‌توان قهرمان آسیا شد!

بهنام محمودی در مورد نایب قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی ارومیه اظهار داشت: تیم ایران اصلاً خوب نبود. تیم ملی برابر چین هم خوب بازی نکرد و در واقع دو سه سال است که افت کرده‌ایم.

بازیکن پیشین تیم ملی والیبال ادامه داد: با وجودی که تماشاگران ارومیه‌ای و مسئولان شهرداری این شهر برای میزبانی، سنگ تمام گذاشتند اما با شیپور نمی‌توان قهرمان آسیا شد!

محمودی گفت: تیم ملی استانداردهای لازم را ندارد و در لیگ ملت‌های والیبال نیز به همین شکل ظاهر شد. ایران در بازی فینال و در حالی که ژاپن هم چهره قدرتمندی از خود نشان نداد، جنگنده نبود. جو سالن هم زمانی که تیم عقب افتاد به ضرر ایران شد. در این روزها دیگر نمی‌توان با تماشاگر، بازی‌ها را برد.

عضو پیشین هیئت رئیسه فدراسیون والیبال با انتقاد از رویکرد این فدراسیون تصریح کرد: بدعتی که فدراسیون به آن روی آورده، حذف منتقدان و دلسوزان است که به والیبال آسیب می‌زند. بازیکنان، سربازان تیم ملی هستند که متأسفانه برخی مربیان، پشت سربازها مخفی می‌شوند. والیبال باید منش پهلوانی داشته باشد و جای سیاسی‌کاری نیست. فدراسیون در ماه‌های آینده نیاز به تغییر مدیریت و ساختار دارد.

وی در مورد عملکرد امین اسماعیل‌نژاد و صابر کاظمی گفت: آنها هم مثل سایر اعضای تیم، خوب بازی نکردند ولی نباید این نکته را فراموش کرد که این بازیکنان، سرمایه‌های والیبال ایران هستند. کادرفنی یا باید بازیکنانی بهتر از این افراد برای تیم ملی پیدا کند یا از همین بازیکنان، بهترین استفاده را ببرد.

251251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید. کد خبر 1806395

  • اپلیکیشن خبرآنلاین
  • تیم رویایی جام ۲۲ معرفی شد، امین و وادی در فهرست بهترین‌ها

  • ژاپن جام را حرفه‌ای از جهنم ارومیه ربود

  • عنوان هفتم والیبال قهرمانی مردان آسیا به پاکستان رسید

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا