ورزشی

حسن روشن: خوشحالم در فضای مجازی فحشم می‌دهند!

از همان روزهای ابتدایی ورود ریکاردو ساپینتو به فوتبال ایران در قامت سرمربی استقلال، حسن روشن شمشیرش را از رو بست. روشن در آن مقطع به رفتارهای این مربی در کنار زمین معترض بود و حالا در کنار رفتارهای وی، منتقد تصمیمات فنی وی نیز هست. حسن روشن پیشکسوت استقلال درباره شانس قهرمانی سه مدعی بالای جدول گفت: پرسپولیس قهرمان می شود. آنها دربی را بردند پس قهرمان خواهند شد. استقلال با شکست برابر آنها لطف بزرگی کرد تا بروند و قهرمان شوند. درباره سپاهان هم آنقدر گفتند بازی های آسانی دارند که دچار غرور شدند و ملوان را دستکم گرفتند و امتیاز دادند.
وی افزود: این بزرگترین ضربه بود به سپاهان. یادم هست که یک روز «رایکوف» سرمربی تاج به ما گفت تا صدای سوت پایان بازی آخر را نشنیده اید مطمئن نباشید که قهرمان شده اید. سپاهانی ها صدای سوت را نشنیده فکر کردند قهرمان شدند و در واقع گول خوردند.
روشن درباره عملکرد استقلال در هفته های اخیر گفت: دربی را کامل ندیدم اما وقتی شنیدم از یامگا در دفاع راست استفاده شده، فهمیدم که سرمربی تیم چه اشتباهی کرده است. اشتباه ساپینتو این است که می خواهد از تمام مهاجمان خود استفاده کند.
وی ادامه داد: یک جایی هم خواندم که گفته بود من به ترکیب ثابت اعتقادی ندارم. خب تیم شما اگر نزدیک به ده هفته نتیجه گرفت به دلیل استفاده از ترکیب ثابت بود.
پیشکسوت استقلال درباره اینکه برخی مهدی قایدی را با دوران «حسن روشن بازیکن» مقایسه می کنند، گفت: او خیلی از من بهتر است. اما در همین دربی که بخش هایی از آن را دیدم قایدی آمده بود عقب و توپ می گرفت که این اشتباه بود.
وی افزود: در تمام دنیا به مهاجمان می گویند در محوطه جریمه حریفان باشند اما اینجا برعکس است. همین الان اگر از قایدی این موضوعات را بپرسی می گوید نمی داند و مربیان به او نگفته اند!
روشن درباره انتقادات این روزهایش از ساپینتو نیز گفت: بنده از روز اول مخالف او نبودم اما وقتی برخی رفتارهای عجیبش را دیدم متوجه شدم به درد این تیم بزرگ نمی خورد. او از ما پول می گیرد اما چند بازی محروم می شود. خب باشگاه باید سه برابر آن پول ها را از وی پس بگیرد. یعنی جریمه اش کند.
این پیشکسوت استقلالی گفت: چند روز قبل در جام جم به من گفتند شما در فضای مجازی به دلیل این انتقادات فحش می خورید. گفتم باعث خوشحالی ام است که در آن فضا فحشم بدهند. الان هم تاکید می کنم که این سرمربی به درد تیم های درجه دو می خورد.
وی در پایان درباره جنجالی که حضور وحید قلیچ در تمرین استقلال ایجاد کرده گفت: او آدم خوبی است و در دوران خودش بازیکن بزرگی بوده و اشکالی هم ندارد که در تمرین استقلال حاضر شده اما آنهایی که می گویند چرا پیشکسوتان استقلال در تمرین تیم شان حاضر نمی شوند، بد نیست بدانند که نه ما و نه هواداران استقلال هیچکدام نمی دانیم تیم کجا تمرین می کند. نمی دانم وحید قلیچ از چه طریقی رفته سر تمرین تیم اما ظاهرا پیشکسوتان استقلال باید آدرس تمرین و راه حضور در آن را از قلیچ بپرسند.
روشن اضافه کرد: مگر ما پیشکسوتان به محل مسابقه نرفتیم و راهمان ندادند؟! زمان آجورلو گفتم به پیشکسوتان تیم، لباس ورزش بدهید تا در زمان تمرینات، بروند دور زمین ورزش کنند و بازیکنان هم داخل زمین کارشان را انجام دهند، اما اتفاقی نیفتاد. همین الان مدیرعامل استقلال می داند خانه اکبرکارگرجم کجاست؟ می داند مریض است؟ یک نفر از این آقایان احترامی برای پیشکسوت قائل می شود؟

258258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا