ورزشی

جنگ دربی از نشست خبری شروع شد!

از مدت ها قبل استقلال و پرسپولیس نشست های خبری قبل از مسابقات خود را در سازمان لیگ برگزار نمی کنند. با تصمیم بخش رسانه ای دو تیم، ریکاردو ساپینتو و یحیی گل محمدی همواره در بازی های خانگی خود در ورزشگاه تمرینی شان کنفرانس مطبوعاتی می گذارند.
این مساله حالا در آستانه دربی دردسر ساز شده و یک حاشیه جالب را به وجود آورده است. بر اساس قوانین برگزاری نشست خبری قبل از بازی برعهده باشگاه میزبان است. از این رو پرسپولیسی ها قصد دارند نشست خبری قبل از بازی را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کنند، اما این موضوعی نیست که به مذاق ساپینتو خوش بیاید.
جالب است که در بازی رفت هم استقلالی ها تصمیم گرفتند نشست خبری را در کمپ حجازی برگزار کنند و همین باعث شد تا یحیی گل محمدی به این کنفرانس نبود و حالا هم ساپینتو اعلام کرده برای نشست خبری قبل از بازی به ورزشگاه شهید کاظمی نمی رود.
ساپینتو قبل از بازی استقلال و پیکان نیز با توجه به میزبانی خودروسازان حاضر نشد برای نشست خبری به سازمان لیگ برود و حالا برای بازی با پرسپولیس نیز تصمیم مشابهی گرفته است.

در این شرایط به نظر می رسد نشست خبری یحیی گل محمدی قبل از دربی در شهید کاظمی باشد و احتمالا استقلالی ها به صورت مجزا نشست ساپینتو را در کمپ حجازی برگزار کنند. البته که سازمان لیگ باید در این خصوص اعمال نظر کند.

257 251

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا