ورزشی

جنجال در انتخابات فدراسیون کشتی/ عباس جدیدی قهر کرد

در ابتدای مجمع ابراهیم مهربان دبیر انتخابات فدراسیون کشتی از انصراف رسمی جمشید خیرآبادی و مصطفی میرزایی خبر داد.

عباس جدیدی نسبت به این بند اعتراض داشت و در ادامه زمانی که کاندیدا برای صحبت کردن به جایگاه دعوت شدند، نسبت به اینکه چرا ابتدا اسم او اعلام شده، اعتراض کرد.

نام جدیدی بعد از حمید بنی‌تمیم اعلام شد که در مجمع حضور نداشت. نماینده وزارت ورزش در واکنش به این اعتراض تاکید کرد که دعوت به جایگاه براساس حروف الفباست.

جدیدی بعد از حضور در جایگاه از پولادگر پرسید این مجمع بر پایه کدام اساسنامه سال 96 یا اساسنامه ابلاغی هیئت وزیران برگزار می‌شود که پولادگر به سوال او جواب نداد تا جدیدی ادامه دهد: سوال من که بی پاسخ ماند و اصل دموکراسی زیر سوال می‌رود. علاوه بر این کمتر از 15 ساعت همه اسامی افراد تایید صلاحیت شده به وزارت ورزش ابلاغ شد باوجودی که سخنگوی فدراسیون می‌گفت اسامی 6 نفر تایید شده است. در این 15 ساعت جایی برای هیچ کاندیدی برای سفر و اعلام برنامه‌هایش نماند. دیدار ما با وزیر ورزش بماند برای محاکم قضایی.

جدیدی بعد از اعتراض به روند برگزاری انتخابات و اعلام پیگیری این موضوع از سوی مراجع قضایی، گفت: به جو این انتخابات غیرقانونی که براساس یک اساسنامه غیرقانونمند است، اعتراض دارم و جلسه را ترک می‌کنم.

258258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا