ورزشی

توجیه باورنکردنی النصر بابت حرکت زشت رونالدو

حواشی پیرامون حرکت زشت کریستیانو رونالدو در پایان دربی ریاض ادامه دارد. پس از شکست 2 بر صفر النصر، هنگام خروج فوق ستاره پرتغالی از زمین مسابقه، هواداران الهلال به تشویق مسی پرداختند که این مسئله با واکنش زشت CR7 همراه شود.

ویدیوی این صحنه بارها در فضای مجازی عربستان و از زوایای مختلف منتشر شد که رونالدو هنگام خروج از زمین، حرکت زشتی را مقابل هواداران الهلال انجام می دهد. نکته جالب اینکه کاپیتان تیم ملی پرتغال این کار را 2 بار و پیش از ورود به تونل رختکن تکرار می کند و هنگام انجام آن، به تماشاگران رقیب لبخند می زند.

پس از این حرکت، هواداران عربستانی خواستار محرومیت سنگین رونالدو و حتی اخراج او شده اند. حالا نیز خبر می رسد که باشگاه النصر قصد دارد این حرکت ستاره خود را به شکل عجیبی توجیه کرده و مانع از محرومیت او شود.

محمد العنزی، خبرنگار عربستانی و نزدیک به النصر، در یک مصاحبه تلویزیونی و به نقل از اعضای هیئت مدیره این باشگاه مدعی شد که آنها اتهامات نسبت داده شده به رونالدو را رد کرده و برای آن نیز دلایلی دارند.

این خبرنگار از قول مدیران النصر گفت که رونالدو در طول برگزاری دربی ریاض، از ناحیه حساس بدن، دچار آسیب دیدگی شده بود و هنگام خروج از زمین نیز به همین دلیل، دست خود را روی قسمت آسیب دیده اش گذاشته بود و او قصد توهین به هواداران الهلال را نداشته است.

این خبرنگار نیز از هواداران عربستانی درخواست کرد تا به موضوع مطرح شده دامن نزنند چرا که کریستیانو رونالدو از بالاترین سطوح فوتبالی دنیا به فوتبال عربستان آمده و انجام این حرکات در شأن او نیست!

تمام این مسائل در شرایطی مطرح شده که تصاویر ضبط شده از فوق ستاره پرتغالی نشان می دهد که صحبت های مدیران النصر با اتفاقات رخ داده، همخوانی ندارد و باید دید تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان در این خصوص چه خواهد بود.

258 258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا