ورزشی

تماس بیرانوند برای هایجک یک استقلالی

  • رونیکس
تماس بیرانوند برای هایجک یک استقلالی

خبرورزشی نوشت: علیرضا بیرانوند سعی داشت محمدرضا خالدآبادی را برای پیوستن به پرسپولیس راضی کند، اما این سنگربان راهی استقلال شد.

بعد از درخشش محمدرضا خالدآبادی در فصل گذشته و رسیدن او به ترکیب اصلی تیم ملی امید، دو غول بزرگ پایتخت به دنبال این گلر رفتند. رقابت جذابی بین پرسپولیس و استقلال شکل گرفت که در نهایت آبی‌ها برنده این جدال نقل و انتقالاتی شدند و خالدآبادی رسما با عقد قراردادی ۳ ساله راهی استقلال شد. این گلر آینده دار که سابقه بازی برای تیم‌های پایه پرسپولیس را داشت، ابتدا مورد توجه تیم سابقش قرار گرفت و پرسپولیسی‌ها با باشگاه هوادار بر سر پرداخت مبلغ ۸ میلیارد تومان به توافق رسیده بودند.

با این حال ورود استقلال به ماجرای جذب خالدآبادی و ارائه پیشنهاد بالاتر باعث شد تا آبی‌ها با مدیران هوادار به توافق برسند. به گفته یکی از مدیران باشگاه هوادار دیگر خبر خاصی از پرسپولیسی‌ها نشد ولی استقلالی‌ها به شدت پیگیر جذب خالدآبادی بودند. توافق ۱۱ میلیاردی با هوادار انجام شد و رضایتنامه گلر ملی پوش برای استقلال صادر گردید. یحیی گل محمدی که لیست پر تیمش مواجه است و حتی به همین منظور مجوز خروج گلر دوم تیمش یعنی احمد گوهری را هم صادر کرد، به شدت خواهان جذب خالدآبادی بود و به مدیران پرسپولیس اعلام کرد هرطور شده این گلر جوان را جذب کنند.

با این حال باشگاه پرسپولیس در جذب خالدآبادی ناکام ماند و استقلال برنده این دربی نقل و انتقالاتی شد. نکته جالب ماجرای انتقال خالدآبادی به استقلال مربوط به تماس علیرضا بیرانوند با این گلر آینده دار است. بیرانوند که از نظر فنی خالدآبادی را قبول دارد و دوست داشت او به پرسپولیس بیاید، با خالد آبادی تماس می‌گیرد تا او را برای پرسپولیسی شدن مجاب کند. علیرضا به گلر شماره یک تیم ملی امید اعلام کرد نگران بازی کردن در پرسپولیس نباشد و قطعا در طول فصل به او بازی خواهد رسید.

چرا که پرسپولیس امسال درگیر ۳ جام مختلف است و بازی‌ها به شدت فشرده خواهد بود. جام ملت‌های آسیا در پیش است و بیرانوند هم نمی‌تواند در همه بازی‌های ملی و باشگاهی به میدان برود. با وجود صحبت‌های بیرانوند با خالدآبادی و تماس گلر شماره یک تیم ملی، گلر جوان دوست نداشت نیمکت نشین بیرانوند شود و انتخابش حضور در استقلال بود. او رقابت با حسینی را به رقابت با بیرانوند ترجیح داد و پیشبینی اش این است که در طول فصل در استقلال بیشتر می‌تواند بازی کند و خودش را نشان دهد. هرچه که بود تماس بیرانوند با خالدآبادی کارساز نشد و حالا پرسپولیس باید به دنبال گلر دیگری برای فصل آینده بگردد.

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید. کد خبر 1793122

  • اپلیکیشن خبرآنلاین
  • توقف استقلال با یک سوپرگل

  • هایجک استقلال از پرسپولیس کار را سخت کرد

  • عکس| خرید جدید استقلال در تمرین حاضر شد

  • لحظه به لحظه با آخرین نقل و انتقالات؛ روز پرکار استقلالی‌ها

  • از پرسپولیس و تراکتور پیشنهاد داشتم ولی استقلالی شدم!

  • استقلال گزینه پرسپولیس را هایجک کرد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا