ورزشی

بیانیه جمعیت حامیان هواداران فوتبال درباره اتفاقات تمرین استقلال

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در این بیانیه آمده است: «با توجه به اتفاقات اخیر در حاشیه ی اولین تمرین تیم استقلال تهران در روز عید سعید قربان، ضمن ابراز تأسف از این حادثه ی ناخوشایند ورزشی لازم به یادآوری است؛ از آنجا که اساسأ هواداران سرمایه های اصلی ورزش کشور و همچنین موجب گرمی و جذابیت روند مسابقات هستند یقینا از حقوق اجتماعی و مدنی خاص خود نیز برخوردارند. لذا انتظار می رود مدیران و مسئولان سایر دستگاه های ذیربط نیز در این خصوص نسبت به تحقق تمامی شئونات و حقوق قانونی هواداران به ویژه حمایت و حفظ امنیت تماشاگران در ورزشگاه ها را بطور ویژه مدنظر قرار داده و حسب ضرورت برای پیشگیری از حوادث مشابه احتمالی، اقدامات بازدارنده ی مبتنی بر قوانین را به درستی و به موقع معمول نمایند.

در این راستا جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران نیز ضمن محکوم نمودن تحرکات خشونت آمیز و غیر اخلاقی صورت گرفته، بر لزوم حفظ حریم ها و حرمت ها در تمامی سطوح مربوطه تاکید نموده و در عین حال از کلیه ی اشخاص حقیقی و حقوقی خدوم این عرصه نیز تشکر و قدر دانی می نماید.

در پایان امید است با تقویت روحیه ی برادری و جوانمردی بعنوان یک الگوی مناسب و مطلوب معنوی و اخلاقی، شاهد اعتلای فرهنگ ارزشمند میهن اسلامی در تمامی میادین ورزشی باشیم.ان شاءالله.»

258 258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا