ورزشی

بیانیه تند پرسپولیسی‌ها علیه مدیر استقلالی

  • بلیط هواپیما ارزان
  • بلوبانک
بیانیه تند پرسپولیسی‌ها علیه مدیر استقلالی

باشگاه پرسپولیس بیانیه جدیدی صادر کرد.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در این اطلاعیه نوشت:

عضو پیشین کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای فوتبال ایران، بار دیگر اظهارات خلاف واقعی را مطرح کرده‌اند که نتیجه‌ای جز به اشتباه افتادن افکار عمومی و رسانه‌ها ندارد.
متاسفانه این رویه ایشان توقف ناپذیر به نظر می‌رسد و البته با توجه به مکتب فوتبالی که تحت تاثیر آن قرار دارند، شاید این نکته عجیبی نباشد ولی وضعیت کنونی دیگر خارج از تحمل است و از این رو به خواست هواداران پرسپولیس و در جهت منافع فوتبال کشورمان این بار موضوع از طریق مراجع قضایی دنبال خواهد شد.
همچنین این سوال مطرح است که آقای اولیایی! خسته نشدید از این همه ادعای تکراری و کذب و طرح چندباره آن‌ها؟
احتمالا فراموش کرده‌اید در مقطع زمانی که شما این همه روی آن اصرار دارید برخلاف آن چه مطرح کردید باشگاه پرسپولیس زیر نظر وزارت ورزش و جوانان باقی ماند و این استقلال بود که به وزارت اقتصاد و دارایی واگذار شد. وزارت اقتصاد و دارایی نیز این مساله را آن زمان در نامه رسمی پذیرفت و تایید کرد.

آقای اولیایی چگونه می‌توانید همه چیز را به گونه دیگری جلوه دهید؟ نابودی پاس با آن پیشینه کافی نبود و تا به مراد دل خود در مورد پرسپولیس نرسید، هم آرامش ندارید؟
زحمات، شب بیداری‌ها و کار و فعالیت حتی در روز نخست نوروز را ما کشیدیم و تاوان پرداخت بدهی‌ها را بازیکنان و مربیان دادند تا پرسپولیس بتواند مجوز آسیایی خود را دریافت کند. هرچند در نهایت از غیب پیامکی رسید که تیم‌های غیرحرفه‌ای خاص می‌توانند قانون را با حمایت‌های خاص دور بزنند و سقف بودجه‌ای چون حرفه‌ای‌ها برای نقل و انتقالات داشته باشند!!
جل الخالق…
راستی؛ این قانون بازنشستگی مشمول شما نمی‌شود؟ انسان‌های کارآمد و مدیران عامل زیادی در فوتبال که اتفاقا دستاوردها و قدرت زیادی داشتند با قانون بازنشستگی رفته اند و سکوت کرده اند اما شما با هیچ دستاوردی در دوران مدیرعاملی در باشگاه محبوب خود و سِمت های بعدی و البته در مسند جدید همچنان هستید و سکوت را فراموش کرده اید. تریبون هم که در اختیارتان می گذارند!
شما هم مثل بعضی دوستان فراموش کرده اید که وقتی سِمت و کرسی در فدراسیون می‌گیرید باید بدون جانبداری و بدون اتهام زنی به دیگر تیمها انجام وظیفه کنید؟ همانند یک هوادار، همچنان درگیر تعصبات رنگی هستید و اتهام می‌زنید؟
البته قانون بهترین پاسخ را به شما خواهد داد و باشگاه پرسپولیس از مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد. شاید سوء سابقه کیفری باعث ورود نیروی جوان و لایق که بخاطر مشغول به کار بودن بازنشستگان بیکار هستند در این پست گردد.

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید. کد خبر 1850112

  • اپلیکیشن خبرآنلاین
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا