ورزشی

باور نمی‌کنید چه کسی گرانترین بازیکن ایران است!

 • جاباما
باور نمی‌کنید چه کسی گرانترین بازیکن ایران است!

ورزش سه نوشت: به نظر می رسد که منظور صحبت های قنبرزاده از بازیکن 104 میلیاردی در لیگ امسال، رضا شکاری باشد.

با بالا گرفتن جنگ سپاهان و سازمان لیگ، هر روز اخبار تازه و عجیب و غریبی در حاشیه فوتبال ایران از سوی مقامات رسمی منتشر می شود. امروز منصور قنبرزاده در دو نوبت و در دو برنامه تلویزیونی در مقام پاسخگویی به اتهامات متقابل باشگاه سپاهان پس از بیانیه کمیته انضباطی پرداخت و پس از سوال پیمان یوسفی، مجری برنامه ورزش و مردم، درباره گران ترین رقم قرارداد فوتبال ایران در فصل جدید افشاگری کرد.

بالاترین رقمی که امسال برای خرید یک بازیکن در فوتبال ایران پرداخت شده، 104 میلیارد تومان است که رقمی بیش از 2 میلیون دلار برای 2 سال است. عددی باورنکردنی و عجیب و غریب که البته بخشی از آن بابت دریافت رضایت نامه این بازیکن پرداخت شده است.

پیمان یوسفی در این باره از قنبرزاده پرسید: بدون اینکه از کسی نام ببریم، اینکه می گویند مثلا پیمان یوسفی نامی قراردادی 50، 80 یا حتی 100 میلیاردی برای دو سال داشته است، آیا این مسائل واقعیت دارد؟

منصور قنبرزاده در مورد بالاترین رقم ثبت شده برای یک بازیکن گفت: الان دولت شفاف‌سازی برای حقوق کارمندان را موظف کرده است. کارمند باید در یک سامانه‌ای هرماه حقوقش مورد بررسی قرار بگیرد. بالاترین رقمی که داشتیم، بازیکنی با رقم ۱۰۴ میلیارد تومان برای دو فصل بوده است. البته بخشی برای رضایت‌نامه باشگاه قبلی بوده است.

نایب رییس فدراسیون این قرارداد را بالاتر از مجموع هزینه‌های دو باشگاه لیگ برتری دانست و گفت: دو باشگاه سازنده پیکان و هوادار که جا دارد از آنها تشکر کنم، جمع هزینه‌شان زیر ۱۰۰ میلیارد بوده است.

با توجه به اینکه اغلب موضوع بحث به باشگاه سپاهان برمیگشت، بعید است که صحبت های قنبرزاده به تیم دیگری مربوط شود و قاعدتا باید از بین خریدهای این فصل سپاهان به دنبال این بازیکن گشت. عیسی آل کثیر، رضا اسدی، احسان پهلوان و کاوه رضایی به صورت بازیکن آزاد راهی اصفهان شده اند ولی هادی محمدی و رضا شکاری نفراتی هستند که سپاهان برای جذب آنها مبلغ رضایت نامه را پرداخت کرده است.

ضمن اینکه سپاهان برای تبدیل قرارداد پیام نیازمند از قرضی به قطعی، مبلغی را به باشگاه پرتغالی پورتیموننزه پرداخت کرده است. به نظر می رسد اگر صحبت های قنبرزاده درخصوص جذب بازیکن 104 میلیاردی به سپاهان مربوط باشد، باید از بین نیازمند، شکاری و محمدی، به دنبال این بازیکن گشت که از میان این نفرات، به احتمال زیاد رضا شکاری همان بازیکن مدنظر قنبرزاده باشد، چرا که سپاهان برای جذب او از گل گهر، مبلغ رضایت نامه این بازیکن را پرداخت کرد.

گفته می شود که سپاهان برای دریافت رضایت نامه این بازیکن مبلغی در حدود 300 هزار دلار (15 میلیارد تومان) پرداخت کرده است. در نتیجه شکاری برای هر فصل رقمی در حدود 45 میلیارد تومان دریافت می کند.

257 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید. کد خبر 1813543

 • اپلیکیشن خبرآنلاین
 • قیمت گراترین بازیکن ایران چقدر است؟

 • شکایت علیه AFC و محرومیت در کمین رونالدو، بنزما و نیمار از لیگ قهرمانان آسیا

 • افشاگری جدید سازمان لیگ علیه باشگاه سپاهان

 • اینستاگرام بزرگترین دشمن پرسپولیس!

 • عکس| حمله شدید نورافکن به محمدحسین میثاقی؛ چرا با تیم «پ» مدارا می‌کنی؟

 • شوک جدید کمیته انضباطی به لیگ برتر

 • رحمتی: الهلال در قرعه زندگی من است

 • عکس| استوری جنجالی دانشگر برای سپاهان

 • دردسر جدید سپاهان؛ قرارداد آل‌کثیر و دابو ثبت نمی‌شود

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا