ورزشی

اینفانتینو به ایران می‌آید

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از برگزاری هشتمین کنگره فیفا در تاجیکستان عنوان کرد: نشست خوبی با حضور رئیس فیفا، معاون وی و رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد. در این جلسه درباره موضوعات مختلف مرتبط با توسعه و رشد هر چه بیشتر منطقه آسیای مرکزی تبادل نظر شد.

وی افزود: فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را برای میزبانی نهمین کنگره کافا ابراز کرد. به طور حتم، تعامل میان کشورهای عضو کافا در آینده بیشتر و بیشتر خواهد شد و امیدوارم در نهایت این همکاری‌ها سبب‌ساز پیشرفت‌های همه جانبه فوتبال در کل قاره شود.

تاج درباره جلسات امروز (سه‌شنبه) خود با جیانی اینفانتینو و شیخ سلمان تصریح کرد: بعد از برگزاری مجمع کافا، نشست‌های جداگانه ای با رئیس فیفا و رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا داشتم. محور اصلی بحث در هر دو جلسه، موضوع رفع مشکل انتقال منابع مالی فوتبال ایران بود. راهکارهای تازه ای مورد بررسی قرار گرفت که امیدوارم فرصت های جدیدی برای فوتبال ایران فراهم آورد.

او افزود: ضمن اینکه با توجه به مشکلات مربوط به انتقال پول به شرکت تامین کننده کمک داور ویدیویی، این موضوع هم از دیگر مواردی بود که در این نشست ها مورد بحث قرار گرفت. علاوه بر این، طبق برنامه ریزی صورت گرفته قرار شد رئیس فیفا در آینده به کشورمان سفر کند تا موضوعات مرتبط مورد پیگیری قرار گیرد.

251251

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا