ورزشی

اولین واکنش بیرانوند به شادی جنجالی مقابل استقلال

پرسپولیس و استقلال روز یکشنبه در یکی از حساس ترین دربی‌های سالیان اخیر به مصاف هم رفتند؛ جایی که در نهایت شاگردان یحیی گل‌محمدی با ارائه یک نمایش حساب شده و با تک گل عیسی آل کثیر حریف خود را شکست دادند.

این پیروزی بعد از بازی سپاهان و ملوان برای پرسپولیس ارزشمندتر هم شد. تیم مازیار زارع موفق شد در نقش جهان سپاهان را متوقف کند تا پرسپولیس در صدر جدول باقی بماند. حالا دیگر پرسپولیس در صورت برد در سه بازی آینده خود نیازی به توجه به نتایج دیگر ندارد و می‌تواند با ۹ امتیاز پیش رو قهرمان لیگ برتر لقب بگیرد.

اما بعد از گذشت چند روز از دربی پایتخت همچنان حواشی پیرامون این بازی ادامه دارد. یکی از اتفاقات جنجالی دربی بعد از پایان بازی رقم خورد. جایی که علیرضا بیرانوند با یک حرکت جنجالی این برد را جشن گرفت. اتفاقی که باعث عصبانیت هواداران استقلال هم شد و حتی بعد از مسابقه این باشگاه بابت حرکت دروازه‌بان پرسپولیس به کمیته اخلاق شکایت کرد.

با این حال بیرانوند بعد از بازی در مصاحبه ای که خیلی مورد توجه قرار نگرفت از هواداران استقلال عذرخواهی کرده است. جایی که او در پاسخ یکی از خبرنگاران درباره حرکت جنجالی خود گفت: هواداران استقلال ببخشید. ولی واقعا فوتبال با همین چیزها قشنگ است. من هیچ بی احترامی‌به استقلال عزیز و هوادارانش ندارم و می‌دانم که آن‌ها هم من را دوست دارند ولی یک موقع‌هایی هم هست که یک کارهایی دست خودمان نیست. همه من را می‌شناسید.

258258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا