ورزشی

امیری: امروز قرارداد نهایی با بیرانوند امضا می‌شود

علی امیری قائم مقام استقلال امروز در مواجهه با هواداران نگران این باشگاه که مقابل ساختمان باشگاه جمع شده بودند، قرار گرفت و دقایقی به صورت شفاف با آنها صحبت کرد.

یکی از پرسش های مهم هواداران استقلال از امیری درباره علیرضا بیرانوند بود. قائم مقام استقلال هم در چند بخش سعی کرد پاسخ های شفافی را در این خصوص ارائه کند که البته نکات جدیدی در آن وجود داشت.

امیری خطاب به هواداران در خصوص وضعیت بیرانوند گفت: «با آقای بیرانوند مذاکره کردیم. دیشب هم دوباره با او مذاکره کردیم. خود آقای نکونام هم با او صحبت کرد. الان هم با او صحبت کردیم. از نظر ما تفاهمات شده ، ولی هنوز امضا نشده است. چون از جاهای مختلف فشار روی او گذاشته اند. حتی طوری شد که مجبور شد خط تلفنش را عوض کند.»

او ادامه داد: «ما دیشب تا ساعت ۱.۵ شب با او در تماس بودیم. توافق با ما انجام شده و اگر بتواند زیر فشار دوام بیاورد، به استقلال می آید.»

قائم مقام استقلال در بخش دیگری از صحبت هایش تاکید کرد: «هم ما هم شخص نکونام با بیرانوند مذاکره کردیم. به بیرانوند گفتیم فقط تا امشب صبر خواهیم کرد…»

در این لحظه صدای اعتراض هواداران بلند شد؛ آنها از امیری خواستند که بیشتر برای بیرانوند صبر کنند که پاسخ قائم مقام باشگاه اینگونه بود: «من احساس می‌کنم که امروز قرارداد نهایی با بیرانوند امضا شود چون خود او هم به انتقال راضی است.»

امیری در بخش پایانی حرف های خود درباره بیرانوند هم نکات جالبی را بیان کرد: «با بیرانوند توافق کردیم ولی اجازه امضا نمی‌دهند. طوری بیرانوند را دارند تحت فشار می‌ذارند که کاری را که دو روز پیش باید انجام می‌شد و با ما می‌بست الان ۳ روز است که طول می‌کشد.»

با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید تا عصر امروز چه اتفاقاتی پیرامون علیرضا بیرانوند رخ می دهد؛ آیا او پیراهن استقلال را برتن می کند یا اینکه شرایط دیگری را تجربه خواهد کرد.

251251

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا