ورزشی

امپابه کار را برای رئال غیرممکن کرد؟

چابک آنلاین به نقل از مارکا نوشت: خرید امباپه در برنامه این فصل رئال مادرید جایی نداشت ، البته شرایط جدید هم دست رئال مادرید را برای به خدمت گرفتن این بازیکن زیاد باز نمی‌گذارد.

شرایط این بازیکن بعد از پایان لیگ به نحوی پیش رفته که رئال مادرید را به این نتیجه رسانده که کیلیان اسیر پول است.

قفس طلایی که امباپه سال گذشته در آن زندگی کرد به معنای کنار گذاشتن عناوین بزرگ و جوایز فردی بود و حالا با وجود اینکه به اشتباهش پی برده اما هنوز پول برای او اولویت اول را دارد.

چیزی که درآن شکی نیست این است که مهاجم به واسطه مفاهیم مختلفی که با فوتبال مدرن همراه است، مانند پاداش امضا، تمدید قرارداد و هر چیز دیگری که تصور کنید، پردرآمدترین ورزشکار جهان است.

درآمدی چند میلیون دلاری برای این بازیکن فرانسوی که اگر روزی بازیکن رئال مادرید شود، یکسان نخواهد بود.

هزینه جذب امباپه

فقط فایزا لاماری، ناصر الخلیفی و خود بازیکن می دانند که دقیقاً چقدر درآمد دارد، اما مارکا گزارش داده که مهاجم درصورت انتقال در تابستان امسال 240 میلیون یورو می خواهد.

دررئال کسی این باور را ندارد که امباپه این تابستان به مادرید بیاید، بلکه معتقدند مذاکرات رئال با این بازیکن شاید از اول ژانویه 2024 و زمانی که قراردادش با پاریس تمام می‌شود، آغاز خواهد شد.

با تایید منابع داخلی باشگاه، امباپه این فصل ، رئالی نخواهد شد.

تردید دیگری که در مادرید وجود دارد این است که تا زمان جذب احتمالی کیلیان امباپه ، مادرید بدون مهاجم نوک ادامه خواهد داد یا خیر؟

اسامی زیادی روی میز وجود دارد.

اما به نظر می‌رسد تمایل کمی برای خرید بازیکن دیگری در تیم وجود دارد و در نهایت هیچ جایگزینی برای امباپه وجود ندارد!

257 251

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا