ورزشی

الماس استقلال جدا می‌شود؟

کوین یامگا هافبک ۲۶ ساله فرانسوی تیم استقلال که در ابتدای لیگ برتر بیست و یکم – پس از جدایی از تیم نروژی – به استقلال پیوست تا تیرماه سال جاری با این تیم قرارداد دارد. یامگا که گفته می‌شود همچنان بر سر برخی مسائل مالی به خاطر حق حقوق خودش و مدیر برنامه هایش با باشگاه استقلال اختلافاتی دارد شخصاً مشکلی با حضور در این تیم نداشته و دوست دارد تا پایان مهلت قراردادش با این باشگاه و کنار هم تیمی هایش در استقلال حضور داشته باشد.

یامگا در طول این فصل ثابت ترین بازیکن استقلال بوده و در همه ۲۵ مسابقه لیگ برتر برای این تیم به میدان رفته و در رقابت های جام حذفی و سوپرجام نیز در ترکیب اصلی این تیم حضور داشته و از این نظر یکی از مهره‌های اصلی در موفقیت های این فصل استقلال تا به اینجای کار بوده است. اما از باشگاه استقلال حال خبر می رسد مدیربرنامه‌های یامگا پیشنهاداتی برای بازیکن در اختیار دارد که به احتمال زیاد منجر به جدایی این بازیکن در پایان فصل جاری خواهد شد.

گفته می‌شود یامگا از یک تیم اروپایی و دو تیم حوزه خلیج فارس پیشنهاد دارد و با توجه به شرایط مالی باشگاه استقلال و اوضاع نامشخص مدیریتی در این مجموعه مدیر برنامه‌های این بازیکن که از طرف یک آژانس نقل و انتقالات بازیکن با یامگا قرارداد دارد تصمیم گرفته برنامه‌های آینده این بازیکن را برمبنای جدایی از استقلال قرار بدهد. در این بین ساپینتو نسبت به این موضوع همه چیز را به اختیار خود یامگا گذاشته اما به گفته او اگر خودش در استقلال بماند دوست دارد یامگا هم کنار او و تیم استقلال حضور داشته باشد.

قطعاً ظرف دو ماه آینده مسائل مربوط به جدایی یا ادامه همکاری این بازیکن با استقلال شفاف تر مطرح خواهد شد. یامگا در حال حاضر با ۷ گل زده بعد از مهدی قائدی بهترین گلزن این تیم به شمار می‌رود. او فصل گذشته نیز با ده گل زده بهترین گلزن استقلال بود.

بیشتر بخوانید:

  • تلاش سپاهان برای خنثی کردن بمب پرسپولیسی‌ها

  • درگیری شدید پیکه و شکیرا/تماسی که همه چیز را تغییر داد!

  • عکس | وقتی رونالدو کیش و مات شد!

۲۵۱۲۵۴

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا