ورزشی

افشای شیطنت رونالدو/شماره این دختر را برایم پیدا کن، پورشه‌ام مال تو!

کریستیانو رونالدو در ازای دریافت شماره تلفن «کیمبرلی وایات» خواننده گروه پوسیکت دالز، پورشه کانورتیبل ۶۰۰۰۰ پوندی خود را به نصف قیمت فروخت. این ستاره بزرگ دنیای فوتبال در اولین دوره حضورش در اولدترافورد، با تماشای این خواننده در برنامه استعدادیابی ایکس‌فکتور خواستار شماره تلفنش شد تا با او قرار بگذارد.

رونالدو از ماساژور منچستریونایتد «راد تورنلی» کمک گرفت و به او پیشنهاد داد که اگر شماره این دختر زیبا را برایش پیدا کند ماشین ۶۰۰۰۰ پوندی خود را با نصف قیمت به او می‌فروشد.

راد تورنلی

راد در حالی که می‌خندید حکایت باورنکردنی و جالب مربوط به سال ۲۰۰۹ را در طی مصاحبه‌ای با پادکست Undr The Cosh فاش کرد و گفت که چگونه در عرض ۲۴ ساعت پول خوبی به جیب زد. او با یادآوری آن روزها گفت: «در ماه مارس/آوریل بودیم و می‌دانستیم که رونالدو در انتهای فصل به رئال مادرید خواهد رفت. او هنگام تماشای برنامه ایکس‌فکتور از من پرسید: «این دختر کیست؟» آن دختر کیمبرلی وایات از گروه پوسیکت دالز بود. رونالدو گفت: «می‌توانی شماره‌اش را برایم پیدا کنی؟» من هم گفتم چه چیزی گیر من می‌آید؟ من شماره دخترها را برایت گیر می‌آورم و در انتها چیزی عایدم نمی‌شود. رونالدو گفت: «ماشینم را دوست داری؟» او پورشه کاررا کانتورتیبل داشت. و ادامه داد: «وقتی به رئال مادرید بروم این ماشین را به نصف قیمت به تو می‌فروشم». حدودا ۱۰ دقیقه طول کشید تا شماره دختر را به دست بیاورم.

آخر فصل رسید و به رونالدو گفتم: «قراردادمان را به یاد داری؟» گفت: «آره». گفتم: «به تعهدت پایبندی؟» گفت: «بله هستم». من به او ۳۰ هزار تا برای ماشین ۶۰ هزارتاییش دادم و صبح فردا ماشین را به قیمت ۶۰ هزارتا فروختم.»

راد که زیر نظر سر الکس فرگوسن کار می‌کرد، با خنده ادامه داد: «من ماشین را برای یک شب در اختیار داشتم. به خانه‌اش رفتم، آن را برداشتم، ۳۰ هزار پوند را به حسابش واریز کردم، روز بعد ماشین را به قیمت ۶۰۰۰۰ پوند فروختم و تابستان آن سال تعطیلات فوق‌العاده‌ای را در مالدیو گذراندم.»

کیمبرلی وایات

شیطنت رونالدو فاش شد؛ شماره این دختر را برایم پیدا کن، پورشه‌ام مال تو!/ کریستیانو به دنبال خواننده گروه معروف

258 258

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا