اجتماعی

اعلام محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته در جاده‌های کشور

پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های عبور و مرور در جاده‌های اصلی کشور را طی اطلاعیه‌ای به شرح ذیل اعلام کرد:

۱- تردد موتورسیکلت

از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر روز چهارشنبه ۷ تیر تا ساعت ۰۶:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۰ تیر از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره- تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

۲- محور کرج- چالوس

الف- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است.

ب- تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور مذکور از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه تاریخ ۷ تیر از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۲۴:۰۰ همان روز ابتدای آزادراه تهران شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

ج- تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور مذکور از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز جمعه و شنبه تاریخ ۹ و ۱۰ تیر از کرج و ابتدای آزادراه تهران شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

تبصره: اعمال محدودیت در صورت بازگشایی محور چالوس قابل اجرا بوده و در غیر این صورت تا اطلاع ثانوی مسدود خواهد بود.

۳- محور هراز

الف- تردد همه تریلرها ازمحور هراز کماکان ممنوع است.

ب- تردد همه کامیون‌ها وکامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه تاریخ ۷ تیر و همچنین از ساعت ۰۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روزهای پنجشنبه وجمعه تاریخ‌های ۸ و ۹ تیر از محور هراز ممنوع می‌باشد.

ج- تردد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۲۲:۰۰ روز جمعه مورخ ۹ تیر از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۲:۰۰ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) در صورت اعلام مأموران مستقر در محل به صورت مقطعی یک طرفه انجام می‌شود.

تبصره: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی می‌شود.

۴۷۲۳۶

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا