ورزشی

آقایان! رگ‌های هیات فوتبال تهران نیاز به خون تازه دارد

  • رونیکس
آقایان! رگ‌های هیات فوتبال تهران نیاز به خون تازه دارد

روز گذشته اسامی هر 16 نفر کاندیدای هیات فوتبال استان تهران تایید شد.

سرانجام اسامی همه کاندیدای مورد نظر برای شرکت در انتخابات هیات فوتبال تهران تایید شد.البته از چند روز قبل هم تایید شده بود اما شیطنت بعضی از کاندیدا باعث شد تا برای ساعاتی جو عجیبی در فضای فوتبال تهران به وجود بیاید؛شاید می خواستند این طور نشان بدهند که فقط خودشان صلاحیت شرکت در انتخابات را دارند و سایر رقبا (که البته باید گفت جدی ترین گزینه ها) از دور خارج شده اند! با این حال قصد من از نوشتن این مطلب بازی های رسانه ای نفرات خاص نیست! حرفم چیز دیگری است.حرفم این است که وقتی یک راه را با آدم های تکراری برای رسیدن به مقصدی طی کرده اید دیگر چه اصراری به استفاده از آن آدم ها و اعتماد کردن به آنها در فوتبال پایتخت دارید؟

رزومه همه 16 نفر را فقط یک بار مرور کنید.سابقه های شان را کنار هم بچینید و ببینید که کدام یک از کاندیدا بیشتر به فوتبال این مملکت ضربه زده اند؟

قصه روشن است و اصلا نیاز نیست نامی از کسی برده شود اما قطعا اعضای مجمع،همان کسانی که نقش تعیین کننده ای در انتخابات دارند با لابی ها آشنایی دارند،رویا فروش‌ها را می شناسند و می دانند که عده ای تکراری،فقط وعده وعید می دهند و زمانی که به قدرت می رسند یادشان می رود چه قول هایی داده اند.

این ساختمان شیک در قلب پایتخت،آدم اتوکشیده که فقط الدرم بلدرم کند نمی خواهد.این هیات در محاق قرار گرفته نیازی به جلسات شبانه برای تخریب سایر کاندیدا ندارد. آقایان! نفس های هیات فوتبال تهران مدت هاست به شماره افتاده و باید کاری کرد تا دیگر خبری از مرد سایه،دست های پشت پرده و فکرهای شوم نباشد.باید کاری کرد تا خون جدیدی به رگ های این هیات تزریق شود تا در هوای آلوده فوتبال پایتخت،تهران برای مدتی هم که شده نفس راحتی بکشد.

انتخاب با اعضای مجمع است و همه کسانی که خودشان بهتر از هر کسی می دانند لابی و مافیا سال های سال روی فوتبال شهرشان سایه انداخته و اجازه نمی دهد عروسی به کوچه تهرانی ها هم بیاید.یک بار دیگر اسامی نفراتی که کاندیدا شده اند را نگاه کنید،سابقه مدیریت شان در فوتبال را بررسی کنید و این بار خودتان به خودتان رحم کنید!والسلام.

251 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید. کد خبر 1801819

  • اپلیکیشن خبرآنلاین
  • جای بیرانوند بودید به استقلال نمی‌رفتید؟

  • برای سهراب قصه‌های وزنه‌برداری؛باز هم پایان شاهنامه خوش نبود

  • پورشه و مازراتی نه؛یک خودرو، بدون قرعه‌کشی به مردم بدهید

  • آقای نورافکن عشق اولت را دیدی؟

  • زیدان و مورینیو نخواستیم ، چطور به رضا عنایتی رسیدید؟

  • آقای ساپینتو؛پاسخگو باشید و آدرس غلط ندهید

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا